| Ađııa a întrebat:

Ce parere aveti ca la Eurovision s'ar vorbi ca o sa participe Liviu Guta?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Doamne fereste!
Banuiesc ca e o gluma, nu?
Ce sa caute ala acolo? sa le cante la aia de dusmani si de femei? :O

5 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Ce părere să am? I don't wanna live on this planet anymore.

| thegatekeeper a răspuns:

Tocmai cand credeam ca mai penibil nu se poate... Nu cred ca mai are rost sa spun ca e una dintre cele mai mari imbecilitati pe care le-am putut auzi vreodata. Ce pot sa spun mai mult? straight face

| Nolkyz a răspuns:

Nu participa niciun guta la Eurovision. Uite aici lista de participanti. http://www.ziare.com/......le-1153941

| Rockart a răspuns:

Cred că e o glumă proastă. Şi dacă ar fi să fie adevărat, cine naiba îl trimite pe ăla să ne facă de râs în direct? Suntem deja văzuţi ca ultimii inculţi şi ţigani de pe planetă. Asta ar mai lipsi! Să fim serioşi. Nicio şansă să ajungă ăla acolo.

| yulyka a răspuns:

El mai lipsea! Nu zic,canta frumos,dar la nunti, botezuri, dar nu pentru Eurovizion. Nu este potrivit din niciun punct de vedere!