| LeEu a întrebat:

Ce parere aveti credeti ca Justin Bieber este sexi? Voi fetelor ce vedeti la el ( ce va place)? DAU FUNDA pentru cel mai argumentat raspuns

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Bibăr Giastin bibăr. Până şi numele mă enervează! Nu,nu îl onsider sexy,nu îl consider nici măcar simpatic. Nu îmi place nimic la el, nici faţa,nici corpul,nici cum se îmbracă,nici vocea, nici părul niciNIMIC. Chiar nu înţeleg de ce unele (adică majoritatea) îl consoderă frumos şi talentat. Este doar un muc enervant şi plin de sine. Şi nu, nu sunt deloc geloasă pe el sau succesul lui, nu aş vrea să devin atât de cunoscută încât să încep să mă urăsc până şi eu pe mine însmi. În concluzie, nu dau doi bani pe el, pentru mine este un zero şi asta va rămâne pe vecie. Un nimic. Un gunoi. Şi da, îmi permit să critic pentru că mă consider mai talentată decât ep, până şi câinele meu latră mai frumos.
P.s. Să nu mai spun că aş fi în stare să mă duc la concertu lui şi să îl scuip între ochi, să-i rup capul, dar apoi vin fanele şi mă calcă în picioare. Dar dacă aş găsi şi alte persoane interesate, aş face-o. Asta pentru că strică lumeacu muzica lui, la fel ca şi mulţi alţi artişti care merită o **** în gură. lol

| 20thoughts a răspuns (pentru wforweirdo):

Ai dreptate !

| OtakuForever a răspuns (pentru wforweirdo):

Sunt de-a cord cu tine nici eu nu-l suport pe el!

22 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Când văd moaca lui la tv, îmi duc aminte de un fost coleg.Seamănă mult amândoi, plus că sunt enervanţi...şi afoni.
Merită arşi pe rug.

| OtakuForever a răspuns (pentru Holocaust):

Sunt de acord cu tine si fanele lui cu fite trebuie arselaughinglaughinglaughing

| itscloudyoutside a răspuns:

I don't wanna live on this planet anymore...

| GusWaters a răspuns:

Justin Bieber e un sobolan.Nu-s fata,dar daca as avea de ales intre a-mi baga un cui in umar,si a fi obligata sa spun ca Bieber arata bine,sau canta bine,as alege prima varianta.E blasfemie la adresa oricarui lucru normal pe lumea asta,sa iti placa viermele asta,in orice punct de vedere. Fanele lui sunt copchile idioate,pitipoance in devenire, cu IQ egal cu numarul de bratari si strasuri ce le poarta, de pana in 12-13 ani, iar cand sunt mai mari fanele, putem fi asigurati ca generatia noastra e dusa pe cur rau de tot.

| LoLo a răspuns:

Cel mai sexi? Ce inseamna sexi? Banuiesc ca orice persoana poate fi sexi in felul ei. Daca Bieber asta e sexi, bine atunci, pentru mine nu estebig grin.Nu am nimic cu persoana respectiva, dar e prea mandru sa spun asa.Dar mandria asta l-a depasit prea mult, adica pe el ca si persoana!
O seara placuta in continuare!

| LoLo a răspuns:

P.S Ce vad fetele la el?
Fiecare are gusturile ei, acestea nu se pot discuta!

| wforweirdo a răspuns (pentru LoLo):

Haha ba da gusturile se discută

| LoLo a răspuns (pentru wforweirdo):

Nici eu nu il agreez,dar daca cuiva ii place Bieber,ce vrei sa faci? Te duci la acea persoana si ii spui: "Gata nu il mai placi pe el, eu sunt cel pe care trebuie sa-l placi"! Gusturile se discuta? Inseamna ca trebuie sa ne placa ceea ce iti place si tie, nu?

| wforweirdo a răspuns (pentru LoLo):

Nu am spus că dacă cuiva îi place Justin Bieber înseamnă că trebuie să mă duc la persoana respectivă şi să o forţez să nu mai asculte Bieber, sau să mă placă pe mine. E culmea laughing) Nu mi se prea rupe mie de ce ascultă alţii, dar de obicei când văd persoane care ascultă bieber la chestiile pe care le-am spus mai sus mă gândesc

| LoLo a răspuns (pentru wforweirdo):

Ok! Cum spui tu...

| 20thoughts a răspuns:

Pai nu imi place aproape nimic la el.Imi plac ochiihappy, stilul lui happy, chiar si freza happy dar nu mi se pare ca e SEXY.Adica cred ca e doar 89% sexy happy

| wforweirdo a răspuns (pentru 20thoughts):

Nu îţi place aproape nimic la el dar crezi că e 89% sexy?raised eyebrows

| 20thoughts a răspuns (pentru wforweirdo):

Cam asa ceva big grin

| Broadband a răspuns:

E cea mai sexy fata de pe PAMANT!

| OtakuForever a răspuns (pentru Broadband):

Fratilor cea-ti vazut la el doamne parca e zeul frumuseti doamne fereste, esti fana lui? laughinglaughinglaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Sex bomb, sex bomb rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa zic e frumusel Justin Bieber, canta bine dar nu ca e Sexy.In plus mi se pare ceva exagerat cu unele fete sunt super obsedate de el ca si cum ar fi ultimul baiat de pe pamant.Am auzit de multe ori anul trecut la o prietena draga "O sa ma casatoresc cu el", vi se pare normal? Omg.mie nu. Deci atunci era intr-o faza exagerata.laughingJustin nici nu stie ca exista si se marita cu el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ceva.Eu am vazut chiar si baieti care s-au dat dupa stilul lui.Nici nu stiu ce sa zic dar s-a ajuns prea la EXTREM faza cu justin bieber.BOOM! a aparut si el dintr-o data nimeni nu stia ca exista iar acum toata lumea in general unele fete "Justin bieber"...laughing

| OtakuForever a răspuns:

Bai frate ce e cu majoritatea fetelor cu "JUSTIN BIBAER" chiar si pisica mea este mai frumoasa decat el uratul ce e el. Bai e una la noi in clasa care este FANA LUI JUSTIN BIBER laughinglaughinglaughinglaughing
eu una puteti zice ce credeti voi dar eu cred ca toate fanele lui jastin bibar sunt cu fite daca ma intelegeti ca asta are fite pe tot timpul.
Si eu as vrea sa se desparte o data Selena Gomez de jastin bibar cu in general cred ca Seleana merita pe cineva mai bun decat el si nu zic asta ca eu sunt fana lui Selena, ma intreb cea vazut Selena la el?!laughinglaughinglaughing Poate sa zica ce vor fanele lui nu ma intereseaza si da eu sunt de acord cu propunele lui wforweirdo si asi face acelasi lucru cand la-si vedea.
O noapte buna!kiss

| silvanasilvy a răspuns:

Ok fiecare are dreptul la opinie mie mi se pare foarte talentat si aratos sa stiti ca multe dintre fetele care spun ca nu le place bieber. daca lar vedea in realitate ar fi isterice.

PS:Si se spune JUSTIN BIEBER nu Justin bibar

Pl