| andreea9715 a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? Credeti ca Selena il merita?

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Cine e bieber?

| JustMe47 a răspuns:

Justin Bieber e illuminati, noul lider illuminati. http://www.youtube.com/watch?v=B3_lUccownY

| Pitzipoanca a răspuns:

E un copil penal si arogant. Prietena lui este muuuuult peste nivelul de pusti cordit penibil la care e el. Toate cele bune. ^___^

| nowar a răspuns:

Bieber=naspa (zici ca are 12 ani rolling on the floor, iar de Selena nu prea stiu ce sa zic thinking joaca bine oricum neee nu se potrivesc thumbs down

| DolceKiss a răspuns:

Nu pot sa spun ca Justin Bieber nu are voce numai ca mi se pare puțin cam arogant si plin de el.Adica am văzut cum l-a comentat pe printul William pentru ca avea chelie într-o emisiune tv.Selena mi se pare mult prea draguta pentru el...Dar pana la urma dacă se plac eu nu comentez.

| frumusicaingerassuperbsweet a răspuns:

Selena e draguta el nu o merita pe ea

| frumusicaingerassuperbsweet a răspuns:

Selena e draguta el nu o merita pe ea.