| lilstar a întrebat:

Ce parere aveti de baiatii astia?:D http://www.youtube.com/watch?v=6QHk4n7mhe8. Eu nu am mai auzit asa voci de copii, sunt fascinata:X:X

8 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Chiar au talent. happy cANta super!

| Fvn a răspuns:

L. E: modificat.

| Domyno a răspuns:

Inainte cand aveam timp liber urmaream emisiunea mai tot timpul, insa de o luna am luat o pauza! Acum vad ca au aparut noi talente, pfff astia sunt mortali! Crede-ma nu numai tu esti fascinata!winking

| RoOxi a răspuns:

Canta foarte frumos happy

| AndreeA_4571 a răspuns:

Imi place mult cum canta.
love struck
Sunt foarte talentati.

| lilstar explică:

@ deutza00, ascult justin bieber, chiar sunt o mare fana:X stiu ca are o voce superba:X

| TheOriginalUser a răspuns:

Frumoshappy

| deutza00 a răspuns:

Ascultal pe Justin Bieber are 16 ani, si o voce super...