| Luannah a întrebat:

Ce parere aveti despre astia? http://www.youtube.com/watch?v=G-AbNsPJ7GM

12 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Imi vine sa vomit.

| Luannah explică (pentru eucumine010):

Totusi.Eu ii gasesc super dulci, si chiar ma excita big grinNu radeti acum, dar ii ador. Tare mi-ar placea sa vad unii dinastia pe strada:X

| eucumine010 a răspuns (pentru Luannah):

Cum imi plac si mie lesbiencele, asa iti plac si tie astia. big grin Same ***.

| Luannah explică (pentru eucumine010):

Da...cum eu nu pot intelege ce vedeti la lesbiene.Tu gasesti gayii.emo...de-ti vine sa vomitiwinkingMie-mi place sa ma uit la astea si daca ar fi sa fie doi ocalari si mie mi-at veni sa vomitlaughingDeci totusi nu stiu daca e vorba ca-s gay, totusi i-mi plc ca-s emo.Genul de baieti care nu stiu sa faca altceva decat sa fumeze, care ii pui sa-ti ridice un sac de nisip si se caca pe eibig grinIi adorlaughingSi mi-ar placea rau sa cunosc unulhappy

| eucumine010 a răspuns (pentru Luannah):

Nu prea ma intereseaza ca aia sunt gay sau nu, dar sa te saruti in public in halul ala... daca era si un cuplu normal ar fi destul de scarbos. Crezi ca trebuie sa fi emo ca sa te comporti cum zice tu acolo(cu sacu si astea)? neah trebuie sa fi doar lenes happy

| Luannah explică (pentru eucumine010):

Mdabig grinDar asa arata un baiat emo,la cat ii de slab si pricajitwinkingSi tocmai aia e misto, ca se saruta in public, ai vazut ce fain treceau femeile alea cu copii si se holbau?rolling on the floorEu m-as fi dus si m-as fi bagat direct intre ei doibig grin

| eucumine010 a răspuns (pentru Luannah):

Eu cu siguranta nu as face asa ceva laughing In fine, eu inchei aici, daca e ceva ai mesajele private la dispozitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yacky

| xXemortalityXx a răspuns:

Fac asta mai bine smug

| xXemortalityXx a răspuns:

Imi dau lacrimi,sincerhappy am incercat si eu, si sincer? foarte frumos... poate chiar mai bine decat fete, poate

| Luannah explică (pentru xXemortalityXx):

Ce.-ai incercat si tu?laughing

| iStillAlive a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch video asta e mai reusit :>