| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce parere aveti de Cheloo?

13 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Imi plac anumite melodii, insa am vaga impresie ca nu te refereai la muzica lui.

| Duucu a răspuns:

Nu-mi plac melodiile lui.Nu-mi place rap-ul romănesc în general.
Ca persoană e "mai ipocrit decăt ipocriții". Încearcă doar să arate că nu-i pasă de societate și e un rebel, dar la două flegme începe să plăngă.

| Sociopat a răspuns:

E vocea mucosilor care vor sa fie rebeli dar mami si tati nu-i lasa pentru ca au teme de facut.

| Vans a răspuns:

Amu vin eu cu păreri contradictorii faţă de ăştia de dinaintea mea.
Mie Cheloo mi se pare ok. Spune lucrurilor pe nume oricui, are idei pe care şi le exprimă, e inteligent şi face şi muzică bună.

| dracu14 a răspuns:

Tenny-e parazitu', printre putinii care fac bani din rap
e inalt, e alb, e nationalist, deci am o parere buna.

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Îmi place că le spune lucrurilor pe nume.

| danutzz008 a răspuns:

Cheloo e la X factor doar sa faca spectacol...in afara sa injure nu stie altceva...un narcisist in adevaratul sens al cuvantului

| Paty17 a răspuns:

Nici nu are ce căuta în juriu la X Factor.
Prima și ultima oară când m-am uitat urcase pe scenă o fată de vreo 17 ani. Ăla râdea cu Delia și nimeni nu știa de ce. Concurenta a stat câteva minute să se calmeze.
Ți se pare corect? Să mergi acolo, să vrei să arăți cuiva că poți și nici să nu apuci să cânți că ăia râd în prostie?

| Sociopat a răspuns (pentru Paty17):

Cheloo e la X Factor doar ca sa faca spectacol si sa creasca audienta.Astia de la Antena stiu ca multi copii batuti in cap se uita la X Factor pentru a vedea ce prostii mai face sau mai zice Cheloo

| Paty17 a răspuns (pentru Sociopat):

Știu, dar e o mare tâmpenie.

| DENISGABRIEL3345 a răspuns:

Un mare dobitoc