| ეΓმzყlἶfპ a întrebat:

Ce parere aveti despre Cheloo? happy

9 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Îl admir, este un tip care spune oamenilor in faţă ce are de sspus. Este mai inteligent decât mulţi! Nu este doar tipu rău de la x. factor cu melodii pline de injuraturii asa cum ilcaracterizeaza alti are melodii in care zice "de dragul diversitati citeste o carte". Este ca un idol pentru mine şi il admir, sau poate il plac doar că este ca mine... răi, nesimţiţi si neînţeleşi.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sincer,se crede smecher rau, nu-mi place cum canta si cred ca altcineva ar fi meritat sa faca parte din juriul XFactor, nu el!

| LifeIsColour a răspuns:

laughingMda,fiecare cu parerea lui, daca tu esti indragostit de Cheloo, e problema tahee heewinking

Răspuns utilizator avertizat
| XBrunetteX a răspuns:

Vrea sa para dur, dar un om normal nu poate fi tot timpul asa cum e el (cum vrea sa para) in fata camerelor de filmat. E un pic prea exigent.Cel putin asa mi se pare mie. Dar cu totii stim ca sub masca lui de "tip dur" are si el o inima, nu?winking
Din punct de vedere muzical, se descurca bine. happy

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa fie la X Factor...

| EgoFiet a răspuns:

Eu am un cuvant de spus ~Respect~!

| ეΓმzყlἶfპ explică:

Ce i-ai zis-o laughing))) :*

| Goguryeo a răspuns:

Un nebun, în sensul bun al cuvântului.