| YoYoxD a întrebat:

Ce parere aveti de chitara aceastahttp://www.fly-music.ro/......eries.html E buna pentru heavy metal?

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Un raspuns scurt si la obiect ar fi : nu e buna de nimic.Desigur, daca esti incepator, nu ai pretentii, nu te superi daca-ti cad capacele de la potentiometre, capacul de la switch, cheitele, daca se strica dozele, e buna. Asa sunt toate chitarele pentru incepatori, dar daca o reglezi calumea (intonatie, truss rod, actiune etc), ii pui niste doze mai vai de mama lor, cu timpul mai schimbi potentiometrele, switchul (practic faci o chitara noua), se merita sa dai 650 lei.Plus ca e si draguta.Deci, in starea in care o iei din magazin nu-i buna de nimic, dar o poti imbunatati destul de usor.Raspunsul la intrebare e nu.