| Saddelyx a întrebat:

Ce parere aveti de chitarile Hora si ibanez? Am auzit de la cineva ca nu sunt bune, dar in Constanta magazinul specializat in instrumente muzicale nu are decat marcile astea doua.

Răspuns Câştigător
| evysor2003 a răspuns:

Nu sunt asa bune. Eu iti recomand Yamaha. UITE AICI UN SITE BUN :)
http://www.soundcreation.ro/......97-bid107/

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce ai compara Hora cu Ibanez? Singurul lucru pe care-l au în comun, este că-s chitări. Atât. E ca și cum ai compara Dacia cu [marcă nemțească de mașini].

Hora da, nu-s cine știe ce. Dar Ibanez sunt chiar ok.

| Saddelyx explică (pentru Wøodenpints):

Chestia e ca nu ma pricep, si cand zic asta adica nu am nici cea mai mica idee despre chitari.Mai ales cand vine vorba de marci.La o alta intrebare tot pe tema asta cineva a spus ca nu sunt bune (nici una din aceste marci).Si nu le-am comparat... daca ziceam "care e mai buna dintre: " atunci da, dar eu am intrebat la general.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Saddelyx):

Dintre ele, Ibanez sunt mult mai bune. Găsești chiar modele interesante la prețuri destul de decente.
Și te referi la chitări acustice sau electrice?

| Saddelyx explică (pentru Wøodenpints):

Acustice...imi plac mai mult big grin

| Wøodenpints a răspuns (pentru Saddelyx):

Și cât ești dispus să cheltui pentru achiziționarea uneia?

| Saddelyx explică (pentru Wøodenpints):

As putea sa zicem pana in 600 lei...Am auzit ca Fender sunt foarte bune