| Artemisia a întrebat:

Ce parere aveti de clipul acesta?
http://www.youtube.com/watch?v=72GNZK3myms&feature=relat ed

melodia chiar ca imi place muult!

dar pls nu spuneti ca fumoasa/draguta/super doar pentru funda! spuneti ce acee credeti cu adevarat

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mult sevraj în cluburi!
Cool!
Pa, pa.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Buna, mie imi place lady gaga insa la melodia asta doar refrenul. eu cred ca e buna... orice melodie a ei

| dragos12 a răspuns:

Da e super mistowinking

| TheClassicGuitar a răspuns:

NU, Lady baba e o ciudata!

| kr.mdy a răspuns:

Fata de celelalte melodii e aparte adica are mult metal, iar vocea lui Lady G da bine si pe rock.

| chickfmmswhisper a răspuns:

Heeeybig grin...este...simpatica dar nu indeajuns ca sa-mi placa mult. Sper sa nu mi-o iei in nume de rauwinking