| ihacoswhy a întrebat:

Ce parere aveti de juratii x factor? Dar de concurenti? Pe care ii sustineti?

Răspuns Câştigător
| LolaLoVeCrazy a răspuns:

Concurentii sunt ff talentati...Dan Bitman=in regula, Delia=calma iar Chelu*=woow laughing)

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Un juriu mai bun fata de cel de anul trecut.
Sper sa castige Tudor Turcu, dar nu m-as mira sa nu.Nu ma mai mira nimic dupa ce Raduly Botond si Tudor Todut au fost eliminati in timp ce Red trec mereu.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Concurentii sunt pielea falusului. Juratii mi se par obiectivi si necocalari.

| Ramona000 a răspuns:

Imi plac totii

| stefioctavia a răspuns:

Eu sunt un fan Cheloo deoarece este amuzant si imi place atitudinea sa. Dintre concurenti imi place de Ioana Anuta. dupa parerea mea are o voce puternica si buna.