| depression17 a întrebat:

Ce parere aveti despre misandriste? Le sustineti?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu sunt semne de sanatate mentala cand urasti o intreaga categorie in mod gratuit doar pentru ca ai anumite experiente naspa, nu e scuzabil. Cum as putea sa sustin niste nebune?

| Freya1 a răspuns:

Eu pot sa accept pitici de pe creier a oricărui om (atata timp cat nu e vorba de pedofilie, zoofilie si chesti chiar anormale sa ne intelegem)din jur fără sa îl judec, atâta timp cât acel om nu influențează voit alte persoane.

Cum e în cazul unor misoginilor spre exemplu.
Ba, dacă tu esti misogin și stai cu alți misogini, sau îți iei o partenera ce te accepta și te place asa sa fi sănătos.Dar nu încerca să impui comportamentul și gândirea ta în societate și sa indocrinezi si mintea altora.
La fel și cu religia.Indiferent ca ești pocăit, ateu, crestin iti doresc tot binele din lume atâta timp cât nu încerci cu tot dinadinsul sa "racolezi" oameni și sa le imbuibi capul cu faptul ca tu ești cel mai ok, religia ta e cea mai buna, toată lumea ar trebui sa fie ca tine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt oameni si oameni!
nu sunt in masura sa judecam! Nimeni nu-i perfect!

| CostinAlamariu a răspuns:

Parerea mea e că ura nu-i bună de niciun fel

| anonim3247 a răspuns:

Nu am nimic cu ele

| Cristi9997 a răspuns:

Ai de capuuu meu. Acest site nu s-a schimbat deloc )))