| Cataliciiii a întrebat:

Ce parere aveti despre vlogari romani noi? II sustineti?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Da,imi plac unii vlogari din Romania, sunt chiar tare cand nu am ce face ma mai uit la ei si trece timpu..in general o idee foarte buna!

14 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Video bloggeri romani sunt magnifici, sunt minunati, dar lipsesc cu desavarsire!

| Anonim0100 a răspuns:

Buna,cand apare urmatorul, vlog?

| Cataliciiii explică (pentru Anonim0100):

Luni. dar nu cred ca mai facem...pentru ca multi zic ca ne facem de ras... si nici nu au vazut inca ceea ce putem

| Anonim0100 a răspuns (pentru Cataliciiii):

M-am uitat, a fost excelent..pentru prima data e super

| Cataliciiii explică (pentru Anonim0100):

Multumim.dar deja am sters vloguoh go on.

| Anonim0100 a răspuns (pentru Cataliciiii):

Nu,mai continuati? Nu luati in seama pe nimeni. daca iti place continua!

| d3javw a răspuns:

Pai ce sa spun...o parere buna avand in vedere ca m-ai trece timpul uitandune la ei e amuzantbig grin bafta:*

| d3javw a răspuns:

Ei bine imi place ca va simtiti bine in fata camerei:))Dar claritatea e cam aiurea. uite iti voi da un link unde sunt cateva indicati destul de interesante de la unul dintre cei mai buni http://www.youtube.com/......ttp?/watch [Oricum va felicit pentru primul vostru clip:D

| Cataliciiii explică (pentru d3javw):

Noi filmam de fapt cu Nikon L610, daar din cauza ca era prea mare. si nu puteam edita pentru ca ne lua 100 de ani [se misca cu viteza melcului ] a trebuit sa convertim si s-a facut asasad.

| hahalera2323 a răspuns:

Mie imi place decat Gaben ...si il sustin