| Puuuf a întrebat:

Ce parere aveti de JUSTIN BIEBER:X? Care este melodia voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| georgiana_5779 a răspuns:

E draguz, dar nu inteleg pustoaicele disperate dup el, ce ajung sa creada ca e mai bun decat m. j., justin timberlake, sau madonna
somebody to love feat usher imi place, dar nu sunt de acord[repet ]cu justin mania, e la fel cum este si mileymania...

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Un copil normal ca tine si ca mine, ajuns faimos doar pentru ca parintii lui au avut bani sa dea in dreapta si stanga sa i se faca melodii si publicitate. Asta e parerea mea si nu stiu ce vedeti asa misto la el, ce e asa interesant, unic, nemaintalnit la alti artisti?

| Bondarel99 a răspuns:

Nu imi place JUSTIN BIEBER dar imi place melodia Eenie Meenie

| maria_4676 a răspuns:

Pai ce parere sa am...imi place, desi am 18 ani si am si iubit, dar mi se pare un baiat talentat, super dragut si in plus m-a impresionat foarte mult povestea lui de viata.nu stiu de ce unii oameni te critica in functie de preferinte.nu toti fanii lui dunt la felbig griniar mel mea preferata e "overboard" si imi mai place mult si "down to earth":X

| maria_4676 a răspuns:

7h30 parintii lui nu au avut bani sa dea in stanga si in dreapta asa cum ai spus tu.la un moment dat a cantat pe strazi pentru ca nu avea bani...asa ca tot succesul lui nu se datoreaza in niciun caz banilor! oricum fiecare cu parerile lui.

| Paty_1222 a răspuns:

E dragutz...melodia baby:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai dragut baiat pe care l-am vazut pana acum.are o voce minunata si o inima marelove struck melodia mea preferata este BABYlove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa spun ceva...pentru raspunsul lui 7h30 ca justin bieber a fost foarte sarac cand a fost mik. iar el nu i-a avut alaturi pe ambii parinti...asa ca cei care nu stiu totul mai bine sa tacawinking