| monstereye a întrebat:

Ce parere aveti de Marlyn Manson ( Ma refer cum canta). Si ce melodie de-a lui va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

In primul rand e Marilyn si nu Maryln insa asta conteaza mai putin. Chiar daca aspectul lui este unul care lasa de dorit pentru multe persoane tipul este super tare si are o voce si mai super. Era pe MTV acum cateva luni un reporter care zicea ca Marilyn Manson prin faptul ca este asa cum se afiseaza el este mult mai tare decat multe alte persoane care il catalogheaza pentru tinuta sa si aspectul fizic.

Melodia favorita : Sweet Dreams!

| monstereye explică (pentru Robertyz):

Am uitat de "i" scuze pentru asta. Sunt de acord cu tine Si melodia mea preferata tot Sweet Dreams este!

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu prea ascult Manson... Preferat mea e I Don't Like The Drugs, But The Drugs Like Me

| thegatekeeper a răspuns:

Nu pot sa zic ca sunt innebunita sau fana, insa imi place si mai ascult cateva melodii, din cand in cand. Preferata mea este The Beautiful People.