| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? Fara comentarii rautacioase happy
https://youtu.be/0xVHXJ9SUuM

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Pai ai cerut pareri, deci parerile sunt si pozitive, si negative, nu poti cere pareri, iar apoi sa le respingi pe cele rautacioase, asta inseamna ca tu voiai sa auzi doar parerile pozitive, poate asta se intampla, pentru ca tie iti place melodia, si nu vrei ca oamenii sa spuna ceva rau despre aceasta melodie, am dreptate?
Apropo, melodia e faina happy

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu chiar, ai 20% dreptate laughing
Am niste probleme si nu vreau sa ma mai cert happy M-am saturat de cearta happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Eu nu incercam sa provoc cearta, scuze daca asta am aratat prin comentariul meu, chiar nu am vrut asta.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

NU, tu esti cel mai tare membru, niciodata nu m-ai suparat sau enervat, esti foarte de treaba si m-ai ajutat mult! Dar mai sunt 'unii' care au chef de cearta!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Multumesc pentru complimente happy Si tu esti foarte de treaba happy

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Awww :)

| Deaad a răspuns:

E draguta doar ca Evanescense nu cred ca va fi in playlist-ul meu vreodata.