| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia "Gloomy Sunday"? Ma refer si la cea cu versuri si la cea instrumentala.

2 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Nu-mi place, de ce as asculta melodii triste? Piesa in sine nu e prost facuta, insa nu e genul meu.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Nu prea ascult melodii de genul, dar uneori chiar îmi prind bine. Îmi place mai mult cea cu versuri decât cea instrumentală (îmi plac mai mult melodiile cu versuri în general). Versiunea mea preferată e cea a lui Sarah Brightman. happy