| Bloo2 a întrebat:

Credeti ca este adevarat ce se spune despre melodia Gloomy Sunday?

Răspuns Câştigător
| tracky a răspuns:

Spune ca ii inspira sa se sinucida pe cei care o ascult ..Nu sunt de acord..Am ascultat melodia aia cand eram intr-un moment foarte nasol din viata mea si tot n-am reusit laughing

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Pe mine chiar ma indeamna sa beau doua pahare de vin laughing.
E un jazz? thinking

| Diva a răspuns:

Eu sincer nu am auzit de melodie pana acum. Ce se spune despre ea?

| Diva a răspuns:

Eu acum o ascult pe youtube si imi place cum suna

| Diva a răspuns:

Da mare chestie cica asta te indeamna la sinucidere?! pe mine ma indeamna la somn

| Bloo2 explică:

Da.am ascultat-o...10 min in continuu. dar nu stiu cum o melodie ar putea influenta asa de tare.

| missME a răspuns:

Da stiu povestea...
sincer eu nu cred ca este adevarat, poate doar daca ai suferit o depresie foarte puternica, este posibil ca aceasta melodie sa influenteze intr-un fel creierasul tau, dar nu sunt sigura. Desi nu cred, mie sincer imi este frica sa o ascult. Tu ai ascultat-o?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una am ascultat-o nu-i deloc imfricosatore.la inceput ma temeam sa o ascult pentru ca am crezut ca e ceva de genul bloody mary.e chiar linistitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautam de mult melodia imi place muzica, clasica si asta chiar m-a linistit ceea ce e interesant e ca e foarte folosita in videoclipurile cu fantome.

| Martina5 a răspuns:

Nu am auzit de ea.

| GoGuLeTz a răspuns:

Mie imi venea sa ma impushc!big grin