| 13DoXy13 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Innei-10 minutes?
Cel mai bun primeste fundita

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

E super,Inna arata chiar foarte bine si canta super,la fel si dansatoarele, coregrafia e ok, o melodie mega reusita.

5 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Alt rahat comercial facut la nimereala scos pe un calculator, 3 cuvinte 2 ahh'uri si hop melodi...sau am rog ciorba de peste cum o numesc eu:-? chiar nu stiu cum puteti sa ascuktati asemenea mizerii...nu va doare capu?:|
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| CokoStar a răspuns:

E super,Inna arata foarte bine,la fel si dansatoarele, coregrafia e super, o melodie mega reusita.

| saku970 a răspuns:

E suuper melodia si Inna arata bine si mai are si voce, e chiar foarte frumoasa melodia!

| bunny_6472 a răspuns:

Inna arata chiar foarte bine, si exact ca si kesha si dansatoarele arata foarte bine, coregrafia si videoclipul sunt foarte misto. tema(intr-un club)foarte draguta si costumatiile la fel. funda? please ca eu nu am nici o fundita happy

| andrea_2949 a răspuns:

Sooper!