| DDCC a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Love Suicide? http://www.youtube.com/watch?v=81rNRM4bHvs. Vreau doar opinii ale voastre.

Răspuns Câştigător
| NbhdDaughter a răspuns:

Imi plac mult versurile.Ma inspira.

| DDCC explică (pentru NbhdDaughter):

Cum te inspiră mai exact? Poţi detalia?

4 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PssRfnk6aL4
Aceeasi parere ascultand melodia aceasta.E trist sa-ti doresti sa faci acest lucru cand ai sansa de a trai frumos, de a iubi si de a fi iubit. Dar nu poti schimba gandurile cuiva si dorintele lui daca el nu vrea. Si acest lucru e trist. :( :( :(

| NbhdDaughter a răspuns:

Sigur.Ma inspira adica eu am talent la desen si cand desenez obisnuiesc sa ascult muzica big grin. Ascultand aceasta melodie, imi vin mii de idei.Devin melancolica si parca mi se creeaza in jurul meu ca o lume a mea, si imi aduce mii de ganduri.

| DDCC explică (pentru NbhdDaughter):

Aha, deci la tine muzica are mare efect. Bine ca nu are melodia asta efect cu suicide. big grin