| dany22 a întrebat:

Ce parere aveti de povestea Alexandrei Stan?

Răspuns Câştigător
| JustMe34 a răspuns:

Mie mi se pare penibila, ea si-a cautat-o cu lumanarea.Bine,sa zicem ca-l iubeste da cand un barbat incepe o data sa dea in tine o s-o faca si a doua oara si e un semn ca trebuie sa-i zici pa pa.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cum am mai zis, mi-e indiferent. Poate asa se mai desteapta si ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Pentru niste bani uite si tu la ce s-a ajuns! oh go on
Daca ii avea sau nu tot se terminau pana intr-un final dar cea mai mare greseala a ei nu a fost asta ci faptul ca si-a amestecat viata personala cu serviciul.
She don't care pana la 'trezire'. straight face
Din toata povestea asta am inteles ca este si o femeie foarte slaba din moment ce l-a acceptat pe ala fara sa-i zica nimica s-a comportat la fel ca o papusa pana la bani.
Chiar si sentimentele se pot intoarce impotriva ta in special unde nepasarea este in floare.
Te pup, pa pa! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună de adormit copilașii.

| Dragonfly6 a răspuns:

Who the hell is Alexandra Stan?