| stefioctavia a întrebat:

Ce parere aveti de trupa lalaband.va place? si serialul pariu cu viata?

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe mine nu m-au impresionat!
Pa, pa.

| Woodenpints91 a răspuns:

Cocalari penibili...

| stefioctavia explică (pentru Woodenpints91):

Nu e nevoie sa vorbesti urat. puteai doar sa spui un simplu nu!

| CautNume a răspuns:

Sunt doar niste penibili fara talent ce maltrateaza melodii (cica fac cover-uri). Cele 2-3 "melodii" originale ale lor se incadreaza in categoria gunoi.

| M25M a răspuns:

Nu, de trei ori nu.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu, nu-mi place "LaLaBand", iar serialul nici atat! Mai bine ma abtin.
*-*

| KristalPop a răspuns:

Copii cocalari care îşi bat joc de melodiile altora.

| dracu14 a răspuns:

Nu,nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e unul și același căcat?

| stefioctavia explică (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa vorbesti urat. daca nu iti place nu vorbi urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul devine din ce in ce mai stupid, trebuie sa nu fii in toate mintile sa te uiti la asa ceva, se vede ca este facut pentru copii naivi, nu as recomanda acest serial nimanui e pur si simplu oribil cum ii fac pe baieti aia sa para homosexuali in toata regula iar pe fete niste c**ve in toata regula ce le sta gandul doar la sex, este un serial ce manipuleaza mintile naivilor privitori creat probabil de o organizatie masonica, iar cei din lala band trebuie sa fie oameni sadici si bolnavi daca participa la asa ceva.

| Against a răspuns:

Nu prea gasesc nimic interesant in serialul ala, si ma enerveaza ca ferdoneaza melodiile altor solisti. DAca vor sa ii copieze pe RBD, macar sa is icompuna propriile piese MEREU

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, atat lalaband cat si Pariu cu viata imi plac foarte mult. Sunt niste tineri talentati, care au muncit mult sa ajunga unde sunt acum. Imi place foarte mult vocea Alinei Eremia dar nici ceilalti nu sunt mai prejos. Cuplu format din Anca si Vlad e deosebit de frumos love struck probabil pentru ca sunt si impreuna in realitatea, au ceva specialwinking.

| stefioctavia explică (pentru raisa1993maria):

Ei si in realitate sunt impreuna si sunt foarte draguti!

| raisa1993maria a răspuns (pentru stefioctavia):

Asta am spus si eu, sunt si in realitate impreuna happy

| adinaiuliana a răspuns:

Trupa lala band cat si serialul pariu cu viata imi plac.Trupa canta foarte bine si in serial tinerii joaca foarte bine cat si cei batrani.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Voi nu v-ați plictisit să puneți aceleași întrebări care au tot timpul aceleași răspunsuri? Dați naibii un search pe google și vedeți n întrebări de același fel, puse de fane obsedate. Nu, nici mie nu-mi place lala band pentru că au arfe mai mari decât ei și-și fac concertele din coveruri, melodii de care își bat joc grav. Nu înțeleg ce au toate trupele astea fail de au mii de fani. straight face

| FantaZEW a răspuns:

Il ador ^^ e preferatul meu :X puppy dog eyes!

| AmELiA100000 a răspuns:

Da foarte mult amandoua.

| vladEUS a răspuns:

Dai in **** si sper sa moara toti de cancerwinking

| stefioctavia explică (pentru vladEUS):

Stii ce daca nu iti plac nu vorbi urat si nu si nu spera sa moara.mai bine nu raspundeai! puteaisa spui doar ca nu iti plac! atata tot!

| vladEUS a răspuns (pentru stefioctavia):

Mi-ai cerut opinia... ti-am spus opinia mea.

| CrazyGothic a răspuns:

Doar nişte retardaţi care fură muzică.