| Demzz a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Pariu cu viata? dar trupa La La Band?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Pariu cu viata:este unul dintre cele mai super serial cu adolescenti! love struck thumbs up nu pierd nici un episod! nu inteleg de ce la restul'nu le place! fiecare se uita la ce vrea! mie mi se pare un serial genial cu niste actori geniali! pref.mea este Alina Eremia(Ioana) toti au voce super iar serialul contine de toate:umor, drama, actiune, muzica, romantism! este super ca am putut descoperii si LaLa Radio! tocmai asta ascult si acum! abia astept sezonul 3!love struck love struck love struck
LaLa Band:super trupa toate piesele lor sunt geniale la fel ca serialul! membrii au voci extrordinare! eu si clasa mea chiar semanam un pic cu ei...ne place sa cantam toti impreuna sa dansam este super! suntem un fel de ''LaLa Band Junior''!love struck in concluzie:ne distram, cantam ne intelegem toti ne sprijinim etc!
LaLa Band si Pariu cu Viata cel mai tareeeeeee serial de adolescenti si o super trupa! mi-ar placea sa fiu la unul din concertele lor!

86 răspunsuri:
| Demzz explică (pentru Apache):

Ce raspuns ii asta?

| Apache a răspuns (pentru Demzz):

Unul in limitele acceptate de site.
Daca intr-adevar mi-as spune parerea de serialul si trupa asta...atunci mi-as lua ban direct

| Demzz explică (pentru Apache):

Nu inteleg dc nu-ti place...in fine fiecare cu gusturile lui dar asta nu scuza faptul ca in poza aia era o injuratura! tongue

| Alynn98 a răspuns (pentru Apache):

Si eu am aceeasi parere.

| CautNume a răspuns:

O tampenie.
Nu inteleg cum pot unii numi adunatura aia de oameni ce incearca sa canta "trupa".

| Maddalinapunct a răspuns:

Vomă in directsmug Si reluare. asta e parerea mea. Serialul e o Vomă.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ma lasa rece serialul, iar trupa mi se pare o aberatie totala.

| piratuu a răspuns:

Serialul: ORIBIL! Trupa: NO COMMENT.
Asta-i muzica? Parca ar fi cantata de niste gaini.
Chiar si Salam canta mai bine, chiar daca urasc si manelele. laughing

| piratuu a răspuns:

Si Love, sau cum naiba te cheama, te-ai bagat ca musca in lapte, dintr-o data.
Si ce daca Miruna Oprea nu canta bine? Pune tu pe YouTube cum canti tu. Esti doar o copila de vreo 11-12 ani care se da si ea mare ca stie un admin... mare branza.
Asta e, dar adevarul doare! tongue

| piratuu a răspuns:

Oricum, nici tu NU ai dreptul sa jignesti pe nimeni.

| CRISS69TM a răspuns:

De prost gust si o adunatura care se vrea trupa.niciodata.sunt jalnici.toate caricaturi. si filmul unul dintre cele mai cretine filme din toate timpurile.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Este serial draga, nu film!

| HermioneLove a răspuns (pentru HermioneLove):

Scuze nu am vrut sa-ti zic tie acel raspuns lung celalalt era!big grin raspunsul lung era pentru fanaMileyHannahSelenaDemi92 mai bine nici nu te obosi sa citesti!

| HermioneLove a răspuns (pentru HermioneLove):

Seriale*

| Demzz explică (pentru CRISS69TM):

Daaaaaaaa de parca tu stii ce ii aia muzica!laughing hai lasa-ma!

| Demzz explică (pentru HermioneLove):

Felicitari Lola16coolKissForYou! ai avut un raspunsi interesant si frumos asa cum ma gandeama si eu! cel mai mult m-a impresionat faptul despre clasa ta ca sunteti asemenea trupei LaLaBand! Felicitari! asa vrea sa va aud cantand! si daaaaa si eu as vrea sa merg la un concert de al lor! big grin imi plac la nebunie La La Band si este mega-super Pariu cu viata! meriti fundita!

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Si serialul nu este tot film? este film,are mai multe serii,de aceea este serial,exista film artistic care poate avea cateva parti, exista film documentar, film de animatie, si ce or mai dar tot filme se numesc.voi toate trei la un loc nu aveti nici macar un neuron, ati demonstrat asta prin raspunsurile voastre.bine ca sunteti doar voi. faceti si voi parte dintre noi si trebuie sa va acceptam.trebuie sa dam dovada de umanitate atunci cand oamenii au probleme.voi cand va uniti iq-ul vostru este maic decat il aveti separat.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Nu draga nu este tot una! i-a descopera si tu greseala! majoritate raspunsurilor date au fost OK de aceea la asta am si primit funda! tongue de unde stii ca suntem doar noi? crede-ma sunt muuuult mai multi! care voi? voi gasca prostiilor? laughing sorry dar nu facem parte nici una din asa ceva! nu am nici o problema daca tu ai nu este vina mea tine-o pentru tine! care trei? nu stii sa numeri? suntem 4! eu, Cocolinna2013, FanaMileyHannahSelenaDemi92 si EUsophiaPrincess! si probabil multi mai multi! dar tie cine ti-a luat tie apararea draga? bunica? rolling on the floor)))) Nimeni! tongue

| mirunaoprea a răspuns (pentru CRISS69TM):

Inteligentule,las-o mai moale cu scrisul! nu vezi ca scrii degaba? :)) eeee acum nu mai sunt 3-4 sunt chiar 5 cu mine! baaaa cum spui ca nu au talent LaLa Band?:O OMG dar ce aiurit te-a mai facut m a t a! si Selena, Demi si Miley sunt super si ce ai daca lor la place? eu pentru cultura ta generala, am castigat premiul Fii un star Disney Channel! si stiu ce ii aia muzica deci nu spune tu mie! nu vreau sa ma laud dar voce foarteee buna pentru varsta mea(17 ani) uite:
http://www.youtube.com/watch?v=TDJ7k3ir9_4
http://www.youtube.com/watch?v=l4zYFef0MmQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=tFl1aLVAkGk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_-aTjWgsNIg
daca ti se pare ca nu am voce e clar:esti gelos! ba vedetele alea chiar au talent si tu esti un nemernic si jumatate si lasa-le pe fete in pace au dreptate nu ca tine un mucos...hai mars!

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Logic, ca voi va dati funda numai pe prosti.eu tot repet ca nu ai creier sa judeci. faci parte dintre noi, adica gasca TPU. daca tu crezi ca gasca TPU este gasca prostilor, credeti atunci odata ca aveti probleme cu capul, si nu oricum, mari de tot.eu cred ca voi sunteti ce ai spus, nu gasca tpu.nu puteti sa intelegeti nici macar sensul cuvintelor.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Nu este prostie raspunsul meu! de parca al tau este mai bun! da bine gasca TPU se imparte in mai multe grupulete daca nu ai observat! si TPU stii macar ce inseamna? cred ca nu! inseamna toti pentru unul dar binenteles ca habar-nai! grupul vostru de pe TPU nu m-am referit chiar la tot! si nu nuuu nu suntem! ia citeste raspunsul Mirunei! ea este o cantareata si stie ce-i muzica!

| CRISS69TM a răspuns (pentru mirunaoprea):

Acum sunt curios sa vad cate parasute proaste pot aduna de pe site.lasa-ma pe mine cu disney-ul tau, ca de acolo iasa toti falsii, care se cred cantareti.tu crezi ca pe mine ma intereseaza sa ascut prostiile alea.alta cu limbaj suburban.

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Stie pe dracu. falsa aia. daca aia canta bine, eu sunt michal jackson.

| mirunaoprea a răspuns (pentru CRISS69TM):

Parasuta esti tu HANDICAPUTULEEEE! ai un creier plin de tarate du-te ma dracu'! piei satana infecta! nu-s prostii este muzica buna tu nu ai de unde stii pentru ca asculti RAHATURI! daca te crezi asa destept da-mi si tu mie un link de la o piesa cantata de tine sa auzim cum stii sa canti! ce suburban! vezi sa nu te ineci cumva!(cretinule)

| CRISS69TM a răspuns (pentru CRISS69TM):

Si nu te mai scoate cu grupurile.aici exista un singur grup, care a plecat de la deviza toti pentru unul.stiam ce inseamna, nu te mai crede ceea ce nu esti.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Chiar stie! d hai sa te auzim cantand sa vedem cum stii tu! Michaelul lui Satana esti tu! si se scrie cu initiale un nume inalfabetule! de curiozitate:ai ascultat macar sa vezi cum canta?

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Draga ce am zis este adevarat dar tu faci parte din gasca prostilor! nu sunt multi pe acest site recunosc sunteti vreo 2-3-4! dar tu esti cel mai mare! d i a v o l e!

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Se scrie, analfabetule, ni cu i.cum ai scris tu, inalfabetule.repet,nu te mai da ceea ce nu esti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mirunaoprea):

Vrei muzica buna? Asculta Queen, Bob Marley, Metallica, Nirvana, Judas Priest, Pink Floyd s.a.m.d.
Trupa aia este intr-adevar o copie a casting-ului Glee si este foarte esuata, m-au oripilat clipurile lor. Dar, cum sobolanii mediocri ca tine se multumesc cu muzica asta poluata si nu vor sa asculte ce-i de calitate, niciodata nu vei descoperi muzica adevarata.

| CRISS69TM a răspuns (pentru HermioneLove):

Te-ai hotarat sama iei in gasca ta? nu sunt sanse.gasca TPU nu are 2-3-4 membrii.eu nu fac colectie de prieteni.eu le dau adresa de mess.

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Nu am spus ca are 2-3 membrii am spus ca sunt cei care sunt cu tine! pa, pa ign!

| CRISS69TM a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ele de van halen, judas priest, led zepelin, deep purple, ozzy si multe altele.ele cunosc numai muzica de inculti.

| mirunaoprea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mersi nu am nevoie sa-mi spui tu ce sa ascult! aia nu-i muzica sunt doar niste tipi care urla nu canta! pa

| mirunaoprea a răspuns (pentru CRISS69TM):

De parca tu cunosti muzica buna ce sa zic!

| mirunaoprea a răspuns (pentru HermioneLove):

Bine ii faci!

| CRISS69TM a răspuns (pentru mirunaoprea):

Nu intelegi ca aia nu este muzica? nu ne place pentru ca suntem mai inteligenti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CRISS69TM):

Da, poti fi sigur de asta
"aia nu-i muzica sunt doar niste tipi care urla nu canta!" iti dai seama ca a vazut acolo Metallica si ce a crezut, ca am insirat numai trupe de rock si Bob Marley nici nu canta rock.
Asa sunt sobolanii mediocri, nu ne ramane altceva de facut, decat sa ii calcam pe gat de cate ori ii prindem.

| mirunaoprea a răspuns (pentru CRISS69TM):

Intelepti pe naiba! ign paaa wave

| CRISS69TM1 a răspuns (pentru mirunaoprea):

Daca trebuie schimbat nu putem accepta sa inlocuim cu ceea ce este de fapt in ziua de astazi, incultura.sa promovati mai departe incultura nu se poate numi schimbare, si nici nu putem ramane impasibili.

| Katherine20 a răspuns (pentru CRISS69TM):

Gunoiule,Miruna are voce, si chiar i-a haaaai tu si inregistreaza-te cantand sa vedem cum te descurci! vreau sa-ti spun urm lucru:eu o cunosc pe una din admine, si nu te pe net dar este verisoara cu mine si pot oricand sa-i telefonez, sa te scoata de pe acest site fie ca injuri fie ca nu! am mai facut asa la 1-2 deci daca nu termini si nu recunosti ca Lola are dreptate, poti spune pa, pa siteului! wave si poti sa-ti faci cate conturi vrei pe toate ti le sterg! al meu nu o sa fie ster bineinteles, orice as spune si nici fetele:MirunaOprea, FanaMileySelena... Lola16. si Cocco... asa ca ai grija! ce ai de spus in apararea ta?tongue

| Alynn98 a răspuns (pentru Demzz):

Bai tampito, tu te uiti la descreeratii aia si zici ca aia e muzica?

| Alynn98 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ba eu i-am luat apararea cocalaro. Ma c*c in pariu cu viata si in voi care va uitati la asa ceva.

| Alynn98 a răspuns (pentru mirunaoprea):

Du-te de aici cu falsurile alea. Cica nu te lauzi dar tu te dai marre sa ne arati ca stii tu sa canti. Ma p*s pe premiul tau acordat pe nedrept. tu zici ca, canti bine dar am pisici care pe langa tine sunt Michael Jackson

| Alynn98 a răspuns (pentru HermioneLove):

Stie un c***t. e o cantareata de 2 bani care se da mare ca a castigat ca premiu curul meu

| Alynn98 a răspuns (pentru mirunaoprea):

Ba retardato, a zis el cumva ca stie sa cante? El a zis ca tu nu stii sa canti proasto!

| Alynn98 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ba ce tuta esti. Ia cauta in dictionar cuvantul ''inalfabet'' sa vedem, il gasesti? Ce ma enervati ca sunteti proaste si va dati destepte si il corectati pe CRISS69TM ca a scris un nume fara litera mare

| Alynn98 a răspuns (pentru HermioneLove):

Ba ce tuta esti. Ia cauta in dictionar cuvantul ''inalfabet'' sa vedem, il gasesti? Ce ma enervati ca sunteti proaste si va dati destepte si il corectati pe CRISS69TM ca a scris un nume fara litera mare. pentru cultura ta generala cuvantul pe care voiai sa-l spui este ''analfabet''

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

Da si eu am gresit un o lit.el cate a gresit?

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

Ce prost esti! oricum i-am zis sophiei sa te stearga de pe acest site! spune pa

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

Pai atunci sa nu se bage in alte intrebari cand el nu-i cu nimic mai bun! cine esti copilul lui Criss sau bunicu cine esti?

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

De parca tu il castigai!laughing)) ce prost esti!

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

Da draga este muzica

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

Si apropo draga, tu ai venit doar astazi pe site nu ieri sau cand a fost discutia deci!

| Alynn98 a răspuns (pentru HermioneLove):

Da dar tu din prostie si nestiinta ai gresit acea litera, el din graba si nervi pentru prostii ca tine

| Alynn98 a răspuns (pentru HermioneLove):

Chiar si daca imi sterge contul, ceea ce, apropo nu cred, nu o sa poti sa ma opresti din a folosi site-ul acesta si din a-mi face un alt cont.Nu ma intereseaza ce crede o pitipoanca de max 5 ani care se uita la seriale proaste. Poti sa comentezi cat vrei, eu nu o sa te mai bag in seama pentru ca eu nu imi pun mintea cu oamenii prosti

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

Baaaa eu pe bune ca daca te-am vedea pe strada ti-as da foc! nu are 5 ani tu ai parasuta ce esti! si logic ca stiam cum se scria dar m-am grabit! si daca te vad pe strada asa iti dau un pumn de nu te vezi! eu nu sunt proasta tu esti un imputit si jumatate! oricum stiu cine esti cu adevarat deci lasa-ma cu asta! esti Criss si mi-am dat seama foarte, foarte simplu! retardatule! hai nu mai minti Cristinel!laughing)))))))))))))))) du-te naiba de bou! si apropo asa vb tu cu o fata? sa-ti fie rusine tontule!

| Cocolinnutza a răspuns (pentru Alynn98):

Idiotule,de ce acuzi pe nedrept? Daca tie nu-ti place cum canta Miruna Oprea nu inseamna ca celor din juriul concursului pe care ea l-a castiat nu a ales bine.Despre Lala Band, crede-ma ca au voci, nu ar avea atatia fani daca nu ar sti sa cante.
Draga CRISS69TM mi-am dat seama ca ti-ai facut un nou cont Alynn98.Se vede clar si nu are nici un rost sa comentezi.
Esti un ratat si nu suporti ca, cuiva sa-i placa ceva ce tie nu-ti place, dar inceteaza odata copile ca te faci singur de ras si iti faci dusmani.Nu cred ca esti prea fericit cand cineva te injura cineva...
Asa ca vezi-ti de treaba ta! ***

| Katherine20 a răspuns (pentru Alynn98):

De ce sa nu crezi ca iti va fi sters? straight face pentru ca maine acum tarziu ii voi spune adminei cum ai vb si pa, pa! nu-i bai ti le sterg pe toate! sa-ti fie rusine cum vorbesti mitocanule!

| Alynn98 a răspuns (pentru Katherine20):

Tu zici ca eu vorbesc urat? Atunci de ce ma mai faci mitocan. Daca intr-adevar cunosteai tu o admina pana acum eram sters. Nu cred prostiile astea. dar cred ca acea zisa ''admina'' ar trebui sa te stearga pe tine la cum vorbesti. Eu si altii incercam sa va bagam mintile in cap la voi, jigodiile care va uitati la pariu cu viata si ascultati pe cacatii aia de lalaband

| Alynn98 a răspuns (pentru Cocolinnutza):

Draga, voi degeaba credeti ca eu sunt acel CRISS69TM. Eu sunt cineva care ii ia apararea. Eu nu va faceam proaste daca nu vedeam cum i-ati comentat lui. Eu sunt de aceeasi parere cu el. Sa stii ca eu nu am un temperament vulcanic dar nu suport sa vad pe cineva ca e acuzat pe nedrept. Poti sa te uiti la comentariile mele si o sa vezi ca in niciunul nu este limbaj inadecvat in afara de comentariile la adresa voastra

| HermioneLove a răspuns (pentru Alynn98):

Nu stiu de care toti zici tu! NIMENI! baaaa tu esti Criss deci nu mai minti ca un descreierat! iti dai seama ca:nu mi se potriveste nici unul din acele jigniri? probabil ca sunt pentru tine! laughing)) oricum se vede ce prost te-a crescut MATA! esti un prost si jumatate si nu ma duci tu de nas cu vorbele astea! de parca nu as stii! majoritatea tin cu mine! deci cocolarule, am spppppus sa nu te mai obosesti sa scrii ce nu pricepi? oricum iti doresc doar cat de mult ghinion in lume, sper sa primesti un pumn in fata, sa te urasca si sa te scuipe toti! sa nu ai nici o iubita toata viata ta oricum varsta ta reala este 40-50 si nu esti casatorit! mi-ai spus pe mess draga, Criss! nu mai minti ca un dobitoc! si mai presus daca nu inveti sa te comporti o sa ajungi in i a d! asa ca termina! mult ghinion si iti s p a r g fata! sugi **** kiss

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru HermioneLove):

Inteleg ca el a inceput discutia, dar puteai sa te abtii sa vorbesti urat, pentru pe chat sau messenger, aici este interzis astfel de limbaj.Este valabil pentru amandoi.

| CRISS69TM a răspuns (pentru Katherine20):

Nici voi nu credeti ce spuneti.atata inconstienta nu am vazut in viata mea.sunteti cele mai penibile creaturi cu care am avut de a face.

| CRISS69TM a răspuns (pentru Katherine20):

Un admin nu poate fi asa prost.

| Katherine20 a răspuns (pentru CRISS69TM):

Si tu la fel! iti doresc TOT ce este mai rau din lume! esti un spurcat si cocolar cat capu'tau de mare! lasa-ma cu prostiile astea...in primul rand nu ti-am facut nimic am spus doar adevarul pe care tu nu il obs, ptr.ca esti un incult si inconstient! nici nu am zis ca adminii sunt prosti! tu esti! nu mai ai replici se vede jigodie ce esti! ce diavol esti...

| CRISS69TM a răspuns (pentru Katherine20):

Piei satana.

| Katherine20 a răspuns (pentru CRISS69TM):

Nu mai fura replicile altor persoane draga ca te faci de tot rasul! tongue singurul diavol de aici esti tu!

| CRISS69TM a răspuns (pentru Katherine20):

De ras sunteti voi, si nu fur replicile nimanui.numai ca esti atat de inconstienta ca nu ai cum sa-ti dai seama. fereasca dumnezeu de atata prostie.

| CRISS69TM a răspuns (pentru Katherine20):

Pentru ca esti o falsa si un admin nu poate fi asa prost/proasta cum esti tu.de aceea nu crede.

| Katherine20 a răspuns (pentru CRISS69TM):

Se vede ca nu te-ai schimbat deloc! Tot prost ramai! phbbbbt auzi la tine proate! rolling on the floor))
Doamne cat de penibil poti fii! Ma desteptule Dumnezeu se scrie cu ''D'' mare nu cum ai scris tu! Este un nume Sfant si trebuie scris corect! Nici numele Dumnezeului nostru nu esti in stare sa-l scrii cum trebuie ce sa mai zic de restul...pff ma esti tare prost! I-a mai analizeaza un pic sa vedem cine se face de ras noi sau tu? laughing)) cu siguranta tu! Chiar nu-mi pasa daca este aceeasi pers.sau nu! Pentru mine este tot una! Oricum nu m-as mira sa vad ca este adevarat! Mai bine invata sa scrii cum trebuie si apoi mai vorbim!winking Singurul lucru pentru care nu sunteti stersi este faptul ca am crezut ca v-ati pototlit! Eh, Alin ala ca ii fii tu ca nu s-a mai potolit dar tu...dar cine stie poate, poate, poate iti vine si tie mintea aia la cap! Ca mare nevoie ai de ea!laughing

| NuMaContrazice a răspuns (pentru mirunaoprea):

Freddie Mercury a fost unul dintre cei mai mari cantareti de pe planeta idioata, aia e muzica nu matele alea stranse de **** care habar n-au sa cante si nu te mai da mare ca stii si tu sa canti acolo niste cantacele pentru ca nu-i ajungi nici pana la degetul de la picioare lui Freddie M., MJ, JBJ, Steven Tylor si celorlalti mari artisti, si daca vrei sa stii daca nu era formatia Queen nu ar fi existat nici multe alte genuri de muzica din era noastra, ei sunt parintii rock and roll -ului si multeeeeee alte genuri s-au inspirat din muzica lor.Nu te mai crede ceea ce nu esti! Analfabet-o!

| HermioneLove a răspuns (pentru CRISS69TM):

Pariu cu viata:este unul dintre cele mai super serial cu adolescenti! love struck thumbs up nu pierd nici un episod! nu inteleg de ce la restul'nu le place! fiecare se uita la ce vrea! mie mi se pare un serial genial cu niste actori geniali! pref.mea este Alina Eremia(Ioana) toti au voce super iar serialul contine de toate:umor, drama, actiune, muzica, romantism! este super ca am putut descoperii si LaLa Radio! tocmai asta ascult si acum! abia astept sezonul 3!love struck love struck love struck
LaLa Band:super trupa toate piesele lor sunt geniale la fel ca serialul! membrii au voci extrordinare! eu si clasa mea chiar semanam un pic cu ei...ne place sa cantam toti impreuna sa dansam este super! suntem un fel de ''LaLa Band Junior''!love struck in concluzie:ne distram, cantam ne intelegem toti ne sprijinim etc!
LaLa Band si Pariu cu Viata cel mai tareeeeeee serial de adolescenti si o super trupa! mi-ar placea sa fiu la unul din concertele lor!

| CRISS69TM a răspuns:

Toate sunteti cele mai proate creaturi din lume.din cate au existat vreodata.acel om pentru ca este om, retineti, numai ca voi nu aveti minte sa retineti, este altcineva, nu eu adica criss69tm.eu ma amuz la cata prostie vad in cateva deplasate psihic, crezand ca este una si aceeasi persoana.voi nu suportati sa fie de acord cu mine, mai precis cu realitatea. puteti sa va aratati prostia mai departe ca nu ma deranjeaza.va compatimesc.

| Norvegianul a răspuns:

Serialul e inca o telenovela tip romaneasca, iar trupa e de c.acat fiindca e ceva gen Glee.

| Alynn98 a răspuns:

In primul rand uita-te la numele meu si-o sa vezi ca sunt nascut in 1998 deci nu am cum sa am 4 sau 5 ani. In al doilea rand, da, asa vorbesc eu cu o fata ''ma cac in dintii tai''.In al treilea rand ii ia apararea toti de aici dar nu iti dai tu seama. Si in ultimul rand am o serie de insulte pentru tine: jigodio, imputito, cocalaro, proasto, javro, idioato, nesimtito, cretino...

| Amaterasu a răspuns:

Mie acest "Pariu cu viata" mi se pare un serial idiot.Toti din trupa au voce(dar nu cine stie ce).Am apucat sa vad un episod cand era ziua unui tip.Si ce sa aud? Happy Birthday to you! Se c**a atat pe ei cu engleza lor de 2 bani.Iar la majoritatea melodiilor le fac doar un cover.Eu ma mir ca vorbesc in romana.De ce nu in engleza? Nu li se-ar parea mai cool asa?

| AnaMaria1453 a răspuns:

Daca mai vorbiti urat va raportez pe toti!

| HermioneLove a răspuns (pentru AnaMaria1453):

Nu stiu ce vina am eu, nu am vb urat si chiar daca am facut-o am facut-o pentru ca si-a meritat-o! fata a pus si ea o intrebare:nu vad care-i problema! s-a apucat la cearta! eu doar l-am corectat spunandu-i ca nu-i film ci ii serial! in fine nu-mi bat capul cu ei sunt dusi cu pluta asa un pic!

| ElDictator a răspuns:

Mi se par un cor de pisici obosite.
Muzica adevarata trebuie sa transmita ceva, un mesaj mai puternic mai profund. Nu doar cum sa iubesti si cum sa schimbi lumea in bine. Astea-s mesaje adolescentine. Sa nu mai vorbim ca muzcia adevarata se canta live, iar astia sunt pamant la acest capitol.

| mirunaoprea a răspuns (pentru ElDictator):

Si ce nu ti se para buna muzica mea? oricum chiar trebuie schimbata lumea.

| ElDictator a răspuns (pentru mirunaoprea):

Am o misiune pentru tine in acest sens
Vorbeste cu baietii care ard mici pe valea prahovei sa stranga gunoiul dupa ce isi umplu burtile.

| UkUk_Larisuk_1992 a răspuns:

Pariu cu viata este un serial super si LaLa Band este cool

| Adriana_Adda_1999 a răspuns:

- Adorr trupa Lala band! Este excelent cu au putut sa fie mereu uniti si sa fie altaturi unu de altu fie ca au avut probleme :* Este o trupaa foartee tare si nu cum spun altii ca e naspa sau mai stiu eu ee superr!

| dodomaaa a răspuns:

Ii ador, ii iubesc, am mers la toate concertele lor, nu am ratat nici un episod din Pariu cu viata!:X:X:X:X:X:X:XPoate mergem o data amandoua la concert:X

| HermioneLove a răspuns (pentru dodomaaa):

Ar fii magnific! cum te cheama?