| NuclearAssault a întrebat:

Ce parere aveti de trupa Megadeth?

Răspuns Câştigător
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Absolut geniala!
O trupa foarte buna! Dave Mustaine a reusit sa formeze ceva dupa ce a fost dat afara din Metallica!
Ba chiar ceva foarte bun!
Albumele si melodiile Megadeth contemporane sunt geniale!
Totusi la baza formari Megadeth au stat 2 factori:
Excluderea lui Dave Mustaine din Metallica si
Intalnirea cu David Ellefson, care statea langa el!
Daca Dave nu ii arunca lui David o floare in apartament poate nu am mai fi avut Megadeth acum!

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Geniala,intra lejer in top15 la mine, si au si niste melodii legendare.Plus ca Ellefson e in cei mai buni 10 basisti din lume, iar Dave e printre chitaristii mei preferati!

| TheDarkEmpire a răspuns:

Masters!

| Bogdanux a răspuns:

Rupe.Rupe.Rupe. \m/

| Polaris a răspuns:

Noroc!

Acum revenim: Am avut o obsesie la un moment dat, imediat ce-am ieşit din obsesie, Megadeth şi-ai instalat încet încet locul I în topul personal. În plus, Dave Mustaine e zeu, mă mir de ce oamenii se mai roagă la dumnezeu când îl au pe Dave.

| mikisarbu a răspuns:

Ii ok dar nu se compara cu METALLICA!