| lol_9190 a întrebat:

Ce parere aveti de trupa coldplay?

Răspuns Câştigător
| VonStauffenberg a răspuns:

Mie imi place trupa mai ales dupa Viva la vida... ei canta rock instrumental, dupa parerea mea este cel mai frumos rock...imi incanta sufletu cand il asculthappy

6 răspunsuri:
| annna a răspuns:

E dragutzawinking

| analia0103 a răspuns:

E destul d buna

| Annelieseee a răspuns:

Pai... una nici buna nici rea, dar cantecele lor sunt plictisitoare (mie asa mi se par)

| abc123_5207 a răspuns:

E minunata, o ador :X Au niste melodii super si ma linistesc de fiecare data cand le ascult, si versurile sunt super big grin

| mickeye a răspuns:

îmi place mult Paradise. dacă românii ar asculta astfel de muzică, țara noastră era mult mai departe.dar românii au rămas la INNA, ALEX MICA și SALAM. Ăsta e nivelul lor.

| MichaellaJackson a răspuns:

Sunt un mare fan inca de cand eram mica happy