| pwp a întrebat:

Ce parere aveti de urmatoare melodie? :x

http://www.youtube.com/watch?v=8VaqfYT3BmI

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Naspa.E o rusine pentru film, care cu toate ca e nebun de-a binelea, e genial.Niciodata nu mi-a placut Pitbull, iar acum am un motiv in plus.

| TeoPT a răspuns:

Nu-mi place.

mariana
| mariana a răspuns:

Cu toate ca nu este genul de melodii pe care le ascult, este ritmica, se poate dansa dupa ea si te incarca de energie. Eu nu am ascultat-o pana acum dar pot spune ca am urmarit-o cu placere.
Multumesc pentru link, multa sanatate si vacanta placuta.

| hope2destiny a răspuns:

Care e raspunsul corect? big grin

| Georgiaanaa123 a răspuns:

E tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia e varza.Are aceeasi tema ca si manelele. Fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer nu îmi place deloc, mai bun e filmul.

| LifeIsHard a răspuns:

E frumoasa imi place! funda?

| TroubleCrew a răspuns:

E super. E si genul meu de muzica. Fundita te roog ca n-am nici una :X.

| SpEcIaL1 a răspuns:

Ee super melodia:X:X

| HardcoreMuffin a răspuns:

Cu toate ca eu nu ascult genul asta de muzica, iti pot spune ca e chiar draguta.imi place,. Funda?

| sara_3009 a răspuns:

Mishto chiar e draguta

| andreeaemi17 a răspuns:

E super tare
e ritmica si energica

| chryshy a răspuns:

Nu-mi place. e varza.