| claudinho18 a întrebat:

Ce parere aveti de videoclipul Vunk http://www.youtube.com/watch?v=8RURt622bV0? e putin neobisnuit fata de ce vedem in zilele noastre in care toate videoclipurile incearca sa atraga cu fete dezbracate? Mie unul imi place ideea.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Nu-mi place melodia și videoclipul nu cred că e încă gata. Adică ăsta e cel pentru lyrics, nu cel pentru melodie. Nu e neobișnuit. Am mai văzut unele de genul și nu chiar toate videoclipurile sunt făcute cu femei dezbrăcate. Majoritatea da, dar mai sunt și alții care chiar vor să facă muzică, nu publicitate și vânzări cu niște chestii de prost gust.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-mi palce nici clipu' si nici melodia.Si nu, nu e neobisnuit, sunt destule videoclipuri lansate recent bune.

| Wøodenpints a răspuns:

Se ridică exact la valoarea ălora care-s pline de femei ce dansează pe plajă. Nici mai sus, nici mai jos. E doar o mână care scrie versurile melodiei pe o foaie. Cât de original și nemaivăzut!

| BiancaBaby a răspuns:

Si mie imi place, e diferit si melodia e originala happy