| xjustfearless a întrebat:

Ce parere aveti depre Jasmine V. fata din video BABY al lui Justin Bieber?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E draguta, dar nu e cine stie ce frumusete.Si nu este prietena lui

| ALice_4674 a răspuns:

Este draguta si NU este prietena lui.Au aparut poze cu ei doi cand s-au sarutat si o pritena de-a lui Justin, Sienna a zis ca poate sa faca ce vrea, ca e adolescent, ca are 16 ani si ca se distreaza.Baietii saruta fete la varsta asta pentru ca ei cred ca fetele sunt hot si nu prea vor nimic serios.Si acum pe bune, Justin e in turneu, se da la toate fetele pana si la Rihanna, Beyonce, Kim Kardashian...nu ii sta lui mintea la o relatie serioasa. Jasmine este simpatica.Pacat ca beliebers au atacat-o si o urasc. Pana si pe mama ei au "atacat-o " si din aceasta cauza si-a sters twitterul

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Pai nu stiu e frumoasa tongue (daca nu ai stiut e iubita lui :p)

| barcelonamessi a răspuns:

E ok ca fata

| KidotaDixxy a răspuns:

E frumoasa big grin
si este prietena luismug
adica toate pozele care le vezi tu cu fata aia cu care se saruta... e Jasmine happy
funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fata frumoasa