| simo4angel a întrebat:

Ce parere aveti depre schimbarea lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| HellGirl666 a răspuns:

☮ Sincer, mi-e indiferent. Păcat că are unele melodii drăguțe, dar uneori e chiar penibilă.

| Roxaname a răspuns:

Ea putea sa ajung departe si fara sa se dezbrace si fara sa nu faca toate porcariile acele dar ea a vrut asa dar pacat ca a fost idolul atator copii nu al meu desigur dar acum ma gandesc la copii aceia si isi intreaba parinti de ce pupa ciocanullaughing))))) in fine fiecare face ce vrea cu viata lui iar pe scurt poza care a aratat-o furculingura spune totul