| Fantasy a întrebat:

Ce parere aveti despre schimbarea lui Miley Cyrus? cum va place mai mult : cum e acum sau cum era inainte?

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu îmi place tipa,nici acum,nici înainte,nu văd nimic special la ea,când îmi place de cineva(oricine se încadreaza aici,actori,cântareți,trebuie să văd ceva special la el sau ea). Cyrus,mi se pare așa,nu știu,parcă nu știe ce vrea,dar la ce știri am auzit,cred că s-a decis ce vrea să fie(sper că te-ai prins).Eu dacă aș fi in locul ei,aș face alte melodii, și nu știu,aș încerca să fiu altcumva,dar acum,Dumnezeu să mă ierte,am spus ce aș face eu,ce face ea,e treaba ei,dar nu mă prea intereseazăhappy,si în legatură cu atitudinea ei, schimbarea mai bine spus, lăsa-ți fata să distrugă lumea dacă a împlinit 18 ani. Pai nu? O dată în viață împlinește și ea vârsta asta, o dată devine adult in viață.*sarcastic*

Succes

| BellsC a răspuns:

Imi placea inainte, de cand a ajuns vedeta internationala s-a prostit.
Acum cateva saptamani a zis ca ii pare rau ca s-a drogat si ca a facut multe prostii ca s-a dezamagit pe ea insinehappyDegeaba plange acum si ii pare rau ca din cauza ei multe fetite care o iubesc incearca sa fie ca ea si altele.eu sper sa-si revina:*

| xjustfearless a răspuns:

Acum. Inainte era nu stiu, mai uratica. Acum e superba, are un stil divin si vocea ei acum este bestiala. Ma bucur ca a renuntat la HM si acum se apuca de filme serioase.

| Oti a răspuns:

Nici asa nici asawinking

| monibarbi10 a răspuns:

Mie imi placea mult mai mult si cu siguranta inainte.

| alexutzaduta2001 a răspuns:

Asa! Era draguta si atunci, dar e mai draguta!