| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie? INNA - J'Adore? http://www.youtube.com/watch?v=5TmlWFB_W5M
Funda!

Răspuns Câştigător
| DerpyXD a răspuns:

Ff tare!

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

N-am putut asculta mai mult de 7 secunde.E un gunoi.

| Thunderstruck a răspuns:

Vai de capul ei, sa invete sa cante, sunt convins ca daca o intrebi de teorie muzicala habar n-are.

| Polaris a răspuns (pentru Thunderstruck):

Cred că sunt mulți muzicieni care n-au habar de teorie muzicală și sunt geniali în domeniul instrumentului lor.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Polaris):

Geniali pe coveruri, ca fara teorie muzicala nu poti sa compui nimic.

| Polaris a răspuns (pentru Thunderstruck):

Ba poți. Compunerea după ureche e cel mai vechi mod de a crea muzică. N-ai nevoie de teorie muzicală pentru a compune o melodie cu timpul 4/4 sau 2/4, n-ai nevoie de cunoștințe despre terțele mici sau mari de la începutul unei game sau despre scăli diatonice sau armonice. Poți face o melodie doar cu scala cromatică și să fie un cântec decent.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Polaris):

Da, adevarat, poti sa compui muzica fara teorie muzicala dar in nici un caz nu iese ceva genial cum ai zis.Tin minte ca m-am chinuit sa fac un solo de chitara pe la inceputuri o saptamana si practic nu-mi iese nimiclaughing...Acum improvizez de 10 ori mai bine decat ce imi iesise atunci, asta dupa ce am invatat game, arpegii, cum sa gasesc o octava, sa fac legato etc.Deci, dupa parerea mea doar sa ai noroc sa nu stii teorie si sa te bage cineva in seama...

| IoNyShimotukushichi explică:

Vrei sa spui oribila nu?

| Xtadelo a răspuns:

Naşpa!

| KristalPop a răspuns:

N-am ascultat-o, dar având în vedere că e vorba de Inna... Oribilă piesă.

| Iulian03 a răspuns:

E destul de frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jalnică.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

No offense, I hate it...

| Ramona000 a răspuns:

E frumoasa

| Alexaaandraaa a răspuns:

Îmi place. Pup!:*

| Coryna4Cry a răspuns:

Este una dintre cele mai frumoase melodii ale Inei!

| Bolea_Marian_1993 a răspuns:

Fain clipul...