| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acele cupluri care au o melodie a lor de dragoste? Nu am inteles asta vreodata. E o melodie care atunci cand o asculta ii face sa se gandeasca la partenerul lor sau ce?

Daca ati avut o melodie de genul care a fost?

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru kRedhead):

thinking multi inainte. am crezut pentru nu stiu ce motiv ca esti una din idioatele alea de 15 ani care ii place porcaria aia de film ( pentru nu stiu ce motiv ) dar in timpul sexului daca ti se da o palma peste fund il lasi pe "pisi" sa se sinsoare cu mana dreapta cateva luni laughing. ador ipocrizia din ziua de azi laughing

| kRedhead a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc asemenea. :* Nope, stiu despre ce vorbesti, dar nu sunt asa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru kRedhead):

Constanteanca, hmm, de unde esti? Cand eram in Romania locuiam in km5. tu?