| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acele cupluri care au o melodie a lor de dragoste? Nu am inteles asta vreodata. E o melodie care atunci cand o asculta ii face sa se gandeasca la partenerul lor sau ce?

Daca ati avut o melodie de genul care a fost?

33 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pai poate sa fie de dragoste, de depresie, de... multe. Personal am doua mari si late:
https://www.youtube.com/watch?v=jgLPF3t9TUs
https://www.youtube.com/watch?v=f5EbhfFdXqw

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

P.S. Nu pling si nici nu le urasc. Trecutul exista ca sa iti amintesti de el cu bune si rele si sa te inspire/motiveze, nu ca sa sa te deprime.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Imi place a 2 melodie

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai de sapat in MDB daca vrei sa aprofundezi subiectul. https://www.youtube.com/watch?v=k_5pJzGVh30

| kRedhead a răspuns:

E o chestie draguta intre cei 2 parteneri, e o melodie care te imbuneaza de fiecare data, si in momentul in care esti alaturi de partener/a si asculti melodia, pur si simplu simti ca aceasta a fost scrisa pentru tine si el/ea, vi se potriveste si va aduce fericire.
Nu stiu, mereu amcrezut asta... Si da, e adevarat, cand te desparti, daca te desparti, melodia te intristeaza sau te enerveaza si mai bine nu o mai asculti, decat pana gasesti pe altcineva si tot asa.
In momentul de fata, eu si prietenul avem melodia asta: https://www.youtube.com/watch?v=AJtDXIazrMo deoarece, in ziua in care am hotarat sa fim impreuna am mers la 50shades si am auzit melodia asta. Si meh. Mi se pare o chestie draguta intre parteneri :3

| KodrutZ a răspuns (pentru kRedhead):

Wow, ce magic. Ati fost la mizeria aia de film. Nu ati ramas cu cosmaruri? Nu, nu datorita faptului ca se vrea a fi cu ceva sado-maso-stuff, ci cit de prost e.

| kRedhead a răspuns (pentru KodrutZ):

Asta e doar parerea ta, nu am de gand sa ti-o schimb si ti-o respect. Dar sincer, tie ti-ar placea sa iti comenteze cineva naspa fata de un lucru care iti place? Nu de alta, dar gusturile nu se discuta, si ai putea sa incerci sa fii mai tolerant in loc sa arunci cu pareri negative in stanga si in dreapta. Poate ca pe unii ii vei rani pentru ca poate acelora le pasa si sunt mai sensibili decat mine in momentul asta.
Ia totul ca pe un sfat. happy

| KodrutZ a răspuns (pentru kRedhead):

Nu e doar parerea mea. Daca vrei un film de o mie de ori mai bun pe tema unei relatii sado-maso, ia si vezi Secretary ca sa ai un termen de comparatie. http://www.imdb.com/title/tt0274812/
P.S. Nu ma deranjeaza sa comenteze cineva naspa fata de ce imi place. Chiar sint constient ca imi plac unele chestii de cacao si mi le asum.

| kRedhead a răspuns (pentru KodrutZ):

Respect parerile comune, nu incerc sa schimb mentalitatea niciunui om pentru ca nu am de ce. Mie nu imi plac neaparat chestiile sado-maso din film. Mie imi place soundtrackul. laughing Am mers la film penbtru ca nu stiam despre ce e vorba, nu citisem cartea, si pentru ca imi placeau deja cateva melodii din film. Si pana la urma e doar un film, si nu despre asta era intrebarea.

| KodrutZ a răspuns (pentru kRedhead):

Lol, pai atunci asculti soundtracku' si nu te uiti la mizeria aia. Apropos - ce e asa de interesant la st? Am raspuns la intrebare, acuma ii stricam intrebarea, ca sa citeasca o mie de chestii inutile. laughing
@なつきKamaSutraともみ: Romantic pe naiba. Daca faci un sondaj, cred ca o sa te inspaiminti citi au melodia pe care si-au tras-o beti, la 12 ani, si au terminat in 30 de secunde.

| KamaSutra a răspuns (pentru kRedhead):

Https://www.youtube.com/watch?v=waU75jdUnYw
La asta m-am gandit prima oara cand am citit 50 shades of Grey:))))

| anonim_4396 explică (pentru kRedhead):

Cati ani ai? daca esti ca majoritatea de pe aici care pentru nu stiu ce motiv le e rusine cu varsta lor, esti macar majora?

| kRedhead a răspuns (pentru KamaSutra):

Buuuun laughing))

| kRedhead a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, anul asta fac 19. big grin

| anonim_4396 explică (pentru kRedhead):

thinking multi inainte. am crezut pentru nu stiu ce motiv ca esti una din idioatele alea de 15 ani care ii place porcaria aia de film ( pentru nu stiu ce motiv ) dar in timpul sexului daca ti se da o palma peste fund il lasi pe "pisi" sa se sinsoare cu mana dreapta cateva luni laughing. ador ipocrizia din ziua de azi laughing

| kRedhead a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc asemenea. :* Nope, stiu despre ce vorbesti, dar nu sunt asa laughing

| anonim_4396 explică (pentru kRedhead):

Constanteanca, hmm, de unde esti? Cand eram in Romania locuiam in km5. tu?

| RAY a răspuns:

Si eu am avut, reflecta toata povestea noastra din pacate era o poveste atat

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am avut așa ceva dar, dacă ar fi să aleg, cred că...
Vama- Perfect fără tine
Merge, ăi? : ))
https://www.youtube.com/watch?v=ZGWcvJELOt4

| KamaSutra a răspuns:

E ceva romantic, dar tu nu esti genullaughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Cam aiurea sa crezi asta doar pentru ca nu am o melodie " a noastra " cum au restul cuplurilor nu crezi?

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu am, dar nu vorbeam serios, tu oi fi romantic, asta n-am de unde sa stiu

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intr-o zi i-am zis ca ar trebui sa avem o melodie a noastra. Iar el mi-a dat-o pe asta.
Https://www.youtube.com/watch?v=6FwmM93jgUo
De atunci, de cate ori o ascult, zambesc. Si cred ca voi zambi mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da. Si cand se despart parca vad ca urasc melodia sau plang cand o asculta. Nu-i inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ciudatenii pe pamant. thinking

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Define ciudatenii. Trebuia sa bag o manea? Ia d-aici: https://www.youtube.com/watch?v=09jQjIxX3xo

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Piei satana cu manele tale laughing))

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Lasa-ma cu manelele ca-s satula.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu ai definit ciudateniile.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Stii tu? Le-am definit in minte. O.O

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol. Hai cu o dedicatie serioasa si pentru tine: https://www.youtube.com/watch?v=mrc2M7cNPWk

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Ah.daca-mi bagai un Gazerock, era mai bine, dar merge si asa.