| Ambassaderåd a întrebat:

Ce parere aveti despre acest beat? http://www.youtube.com/watch?v=yB-eklHpXmE... caci vreau sa stiu / merge ca un subwoofer bass test? in club? plus ca eu sunt Creatorul :) mixurilor :)- inclusiv asta

2 răspunsuri:
| Ambassaderåd explică:

Mc happy ca se aud bine bubuiturilehee hee ...sa folosestimelodia ca subwoofer test si sa-mi spuneti ce parere aveti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dude mixul e misto si in castile mele se simt perfect 'bubuiturile'. keep goin' like this happy