| StylinsonGirl a întrebat:

Ce parere aveti despre albumul Loud al Rihannei? [Fundita] love struck

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca nu stiu multe melodii de pe acest album. Si spre deosebire de unii de mai jos nu voi zice ca "Il adooooor." sau "E suuuuper." sau altceva doar ca tu sa imi dai funda. Daca nu puneai "[fundita]love struck" nu raspundeau prea multi, te asigur.
Mie una imi place melodia Love the way you lie, part II in care canta mai mult ea. Si Skin. Acestea le ascult de ceva zile si sunt superbe.
Numai bine! :]

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

@ima24: Super tare love struck. Mi-am cumparat albumul de curand, chiar de-acum o saptamana cand eram in vacanta. Melodia mea favorita este chiar Only Girl [In The World].
@evelina: La ce melodie te referi?

| jm3k3ru10 a răspuns:

Ce sa spun? E foarte misto. Nu sunt fan dar e tare albumul.

| jouly a răspuns:

Dragutz happy

| evelina_3448 a răspuns:

E mijtooooo... mie imi place refrenul! funda?