| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Buna din nou. a aparut albumul rihannei black angel...se spune ca o sa fie ceva nemaiasteptatoh go on.si apropo ce parere aveti despre ea... mie mi se pare ca are arere in capu ala...si cam le copie pe celelalte vedetelestraight face.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

In lumea mondena e mereu concurenta, toate se copie unele pe altele. Originale sunt doar careva.Rihanna are aere se spune ca nici voce nu are melodiile ei fiind doar mixate.

4 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Si daca le COPIAZA care este problema? Putine persoane sunt corecte si cinstite in ziua de azi, daca cei de pe strada nu sunt corecti, ce sa zici de vedete?

cami
| cami a răspuns:

A plecat si ea de la :
"Come Mr. DJ song pon de replay
Come Mr. DJ won't you turn the music up
All de gal pon de dancefloor wantin some more
Come Mr. DJ won't you turn the music up
Come Mr. DJ song pon de replay
Come Mr. DJ won't you turn the music up
All de gal pon de dancefloor wantin some more
Come Mr. DJ won't you turn the music up "
Si gata... a ajuns "Mareee Vedeta". Mi se pare ca a cam uitat de unde a plecat.
A, si ca sa vi-o amintiti mai bine :
http://www.youtube.com/watch?v=6Qc-aL1BSEM
PS: Parca-i statea mai bine cu parul lung, arata mai feminina.

| YepIsSuspended a răspuns:

Eu cred ca are un stil propriu si imi place de ea, sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah baiatule...ar fi bine sa vb frumos, uita-te la tine ce naiba ai tu cu Rihanna?! sa stii ca Rihanna a ajuns pe locul 1 si tot ajunge pe locul 1 tu cine esti? un nimeni...bah totul e vina lui idiotul Chris Brown a distrus viata a Rihannei nu vezi?! ma bucur ca scoate un album...