| AnnonnyMa a întrebat:

Ce parere aveti despre B.U.G Mafia si Marylin Manson?
Voi ce gen de muzica ascultati?

10 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Cei de la BUG Mafia mi se par prea vulgari. Şi nu că aş avea vreo ceva împotriva vulgarităţii, dar a lor e absolut stupidă. Iau ca exemplu Limbaj de cartier, care-i feat. Cheloo. Până intră el, tot ce aud e o adunătură de înjurături de stradă, puse cap la cap ca să facă o rimă şi cam atât. Bineînţeles Cheloo e singurul aspect al melodiei care mă încântă. În rest... jalnic.
Cât despre Manson, îmi place mai mult ca om decât pe plan muzical.
Ascult rock, rap, muzică clasică şi muzică instrumentală.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

Cei de la bi u gi nu imi mai plac, imi par ipocriti, asa ca cei de la Parazitii. Daca transmiti un mesaj, nu ar trebui sa-l urmezi, daca inca nu esti cum spui? Marylin Manson ma sperie blushing, observ ca daca e un cover la o melodie a lui, e ok, versuri bune, mesaj..., in rest nu prea.
Ascult muzica electronica, de obicei; trance, chillstep, chillout, dubstep (nu scârţâieli, exista dubstep mai de oameni normali), trip-hop.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu-mi plac.Marylin e submediocru, iar B.U.G. Mafia nu am ascultat, deci nu comentez, dar din câte am auzit nu-i nimic de ei, mai buni sunt Cedry2k,Underman,Doc,Pumn de țărână, etc.
Eu ascult rock și metal.
http://www.youtube.com/watch?v=hKuWaM87_Ew

http://www.youtube.com/watch?v=oEI4qZhM_YE

http://www.youtube.com/watch?v=vz4BHx2CzqE

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-mi plac.Ascult rock.

| KristalPop a răspuns:

B.U.G Mafia nu ascult, iar Marilyn Manson a devenit prea comercial. Hai că în anii '80 mai mergea.
Iar eu ascult rock şi metal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac.
Ascult rap, rock si metal.

| CuteCurly a răspuns:

Nu imi plac! B.U.G Mafia exact cum a spus UnleshedPsycho, sunt prea vulgari.
Despre Marylon Manson... Melodiile lui nu imi plac, nici videoclipurile.
Eu ascult pop, rap...

| MLorand78 a răspuns:

Nu imi plac cei de la bug mafia, iar melodiile lui manson nu le cunosc. Eu ascult rock,(Linkin Park, Imagine Dragons) putin rap si foarte putin hip-hop.