| Syto a răspuns:

Awww:x BVB:x ESTK si asking alexandria:x
Melodiile sunt foarte tar mai ales ca "Darling" o am in telefon:)
Si ma doare undeva de parerile altora ca astea sunt niste "screamouri de ****" fiecare asculta ce vrea;)
Dupa parerea mea acest gen de muzica + rock hard rock etc au niste versuri greu de uitat:o3 ma refer ca sunt...superbe:)

7 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Penultima e melodia mea preferata de la Asking Alexandria...si cele de la BVB e logic ca imi plac ca doar e trupa mea FAVORITA. :X

| 亚历山 a răspuns:

Super melodii Cei care nu asculta Rock asculta acele"melodii" "de jale si de oooo viata mea"

| king4aday a răspuns:

Sincer, nu prea am gasit nimic special in ele. Par screamo-uri facute la gramada, cum fac si altii azi. Riff-uri copiate etc. happy ma rog, asta e parerea mea personala.

| Emiily a răspuns:

Faina pentru rockeri...eu cum nu sunt...sorry

| Narcis2007 a răspuns:

La inceput mi-a placut dar m-am plictisit dupa vreo 30 de secunde(m-am uitat cam la jumatate pe sarite)...cam aceeasi parere cu king4aday

| xAbb a răspuns:

whistling rock hater blushingUrasc acest gen de muzica straight face Screamo straight face niste ragusiti care au devenit faimosi ca au zbierat ca disperatii in micrifon blushing parerea mea...

| CiocolataTha a răspuns:

Neah.nu's genu meuoh go on.nu'mi plactongue