| ChitaristulAnonim a întrebat:

Ce părere aveți despre chitara electro-acustică Flame Pro DC 20E SDB?
https://www.flymusic.ro/......e-sdb.html

DAU FUNDIȚĂ LA CEL MAI BUN RĂSPUNS!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Părera mea e că dacă-ți place și ai banii - ia-o!

... spune și tu, nu-i ăsta cel mai bun răspus?

| ChitaristulAnonim explică (pentru sierra1):

Mersi de răspuns, am cumpărat-o si sunt foarte mulțumit de ea

5 răspunsuri:
| Drake21 a răspuns:

Tare electro si cand canti in video sa fie 4 oameni stand pe scaune si conectati la timpane si cand canti din ce in ce m ai tare sa inceapa sa le curga sange din nas urechi ochi

| ChitaristulAnonim explică (pentru Drake21):

Eu am pus cu totul o alta întrebare, dacă nu ai ce face nu te băgă aiurea în seamă

| Drake21 a răspuns (pentru ChitaristulAnonim):

Duva de r3t2arda7i am spus ca e tare chitara, ai cerut parerea

| Drake21 a răspuns (pentru ChitaristulAnonim):

Ma pis pe tine cu ai pus cu totul o alta intrebare si ai dat funda la ala ca ti-a zis daca ai 7mil cumparo, da sa vezi m ai departe nimic