| Gabinutzamunteanu a întrebat:

Ce parere aveti despre cintecul Generatia z de Iuliana Beregoi?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Omg preferatul meu
wait, what

| aumih16 a răspuns:

Nu imi place deloc! da ce gen canta! lautareasca! manele! ca pop sigur nu canta!

| Aslam a răspuns:

Cacatul ala nu se poate numi "cantec".

| Katte a răspuns (pentru Aslam):

Nu te compari cu Iuliana! POATE ACUM TI-A DAT PESTE NAS, 100% sigur nu ai talentul ei desteptul lui peste!

| Anonim77797 a răspuns:

Un cântec care m-a dat pe spate când am văzut titlul și tot.mă gândeam la altceva și nu am intrat dar ascultam muzica pe YouTube și mergând playlist-ul a apărut generația. Un cântec foarte bun care are stofă de hit.