| Iuuuulianaaaaa a întrebat:

Voi ce părere aveți despre Iuliana Beregoi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fetita comerciala. Parerea mea este ca melodiile nu o pun intr-o lumina buna, nu sunt adecvate varstei. Dar cand ajungi popular, ce mai conteaza? Raspuns: Banii si popularitatea.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Naspa. Melodiile in special care nu sunt nici pentru varsta ei nici pentru cei care ar trebui sa-i fie publicul tinta

| deeeaqq a răspuns:

Nu bună, am văzut pe Facebook că a rămas însărcinată.
- îi sarcasm, nu săriți pe mine -

| aumih16 a răspuns:

Pai una care a aparut peste noapte! marea cantareata!

| Xdreaper21 a răspuns:

O fata cu atata noroc in cat al putea vinde la tone patrati

| Andreea213 a răspuns:

Canta bine, dar melodiile nu sunt pentru ea. Mai bine ramanea inca la stadiul de invatat.

| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a răspuns:

Hmm,o fata cuminte dar unele melodii nu sunt pentru ea, gen in melodia NE IUBIM spune cand ma uit in ochii tai vad un viitor, adica wtf ai 15 16 ani?, ce se intampla? Dar am o parere buna oricum

| Miroiu_Andreea_1978 a răspuns:

Aceasta fată în caz că nu se vede are viitorul în fața. Si nu fiindcă are mami și tati bani, fiindcă și l.a creat. A luptat pentru visul ei. Bravo ei! Și melodiile nu sunt pentru vârsta ei? Ce, are melodii despre dragoste? Nu! "Vina mea" e ok la fel că și "Fac Ce Simt" și "Generația Z" și "Dincolo de zgârie nori" sunt despre vise etc. "altfel de colind" la fel, nu este despre dragoste, iubiți și chestii...e o fata super