| petalouda a întrebat:

Ce parere aveti despre dansatoarele din club-uri?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au mișcări lascive... nu oricine se încumetă să ducă o astfel de viață de noapte!
Părere? Asta au vrut, asta au.
Pa, pa.

| ComatoseWine a răspuns:

Primesc bani cam pe nimic pentru ca putina lume chiar se uita la ea.Nici daca ar fi nud nu s-ar ingramadi pe langa ele.Totusi trebuie sa se miste toata noaptea deci e destul de solicitant.E chiar greu sa stii ca tu trebuie sa dansezi si altii sa se distreze.Si mai e si stratutul social.Multa lume condamna acele dansatoare, mai ales persoanele adulte(nu chiar toate).

| vlad89c a răspuns:

Din cate stiu, sunt foarte bine platite... sunt femei frumoase, care fac un sport pe bani multi.
Am o parere foarte bunawinking decat sa se prostitueze... mai bine fac asta, nu e nici o rusine sa fi platit imens, si sa faci ceva la care te pricepi.

| Ƨirenia a răspuns:

Sa fie sanatoase

| Bittersweett a răspuns:

Sunt niste fete frumoase care fac o munca legala care ii incanta pe multi si au banii "de paine". Nu sunt de acord ca unele se mai si dezbraca pana la piele dar : riscul meseriei".