| Chocolateangeeeel a întrebat:

Ce parere aveti despre revelionele in club?

32 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Toate la vremea lor.

| mona a răspuns:

Daca te simti bine nu conteaza unde il faci

| PinkPanther a răspuns:

Mie imi place mai mult in club decat acasa, acasa ce faci? mananci bei si te uiti la t...yey ce de distractie. MAcar in club mai cunosti oameni noi, dansezi etc

| anss23 a răspuns:

Nu am nicio parere, poate vreodata o sa-mi doresc sa-mi petrec si eu un revelion asa.Sa faca fiecare ce ii place!

| pwp a răspuns:

Poate peste 2-3 ani, cand voi fi la facultate.
Nu consider ca fiind la liceu sa ma duc intr-un club, sa ma imbat si sa merg cu pantofii cu tocuri de 15 in mana cum fac majoritatea pitipoancelor.
Mai bine stau la mine acasa, unde e cald si bine, poate ma duc si in centru, sa vad artificiile happy

Tu unde-ti petreci Revelionul?

| DAC a răspuns:

Mie mi se pare ok. E putin obositor sa zic asa... acasa mai poti sta linistit in pat, nu trebuie sa porti grija telefoanelor, banilor, gentilor etc.
Nu trebuie sa fii cocalar/golan/pitipoanca sa mergi in club. In club merge cine vrea, e un mod placut de distractie, asta din punctul meu de vedere si sa stii ca nu am intalnit "bagabonti" prea multi in cluburi, de obicei e plin de tineret. De asemenea, poti evita acesti "golani", daca vrei.
Iar ca zicea cineva pe aici ca se imbata, poarta tocuri de 15 cm si umbla desculta, da nu trebuie sa faci aceste lucruri, poti fi la fel de finuta cu niste tocuri de 5-7 si poti bea destul de discret, esti fata pana la urma...
Acum depinde ce club alegi... pentru ca poate deveni primejdios. Eu prefer sa ma duca si sa ma ia cineva de acolo ca sa nu fiu nevoita sa iau taxi sau sa merg pe jos noaptea.
Asta cred eu, iar eu sunt fata. big grin

| PunkyA a răspuns:

Nu am o parere prea buna! In club poti sa te duci in oricare alta zi.
De revelion, petrecerile organizate cu prietenii(+familie) sunt cele mai reusite. In plus, este singura zi din an in care difuzoarele pot sa urle pana dimineata fara sa primesti reclamatii din partea vecinilor.

| WR104 a răspuns:

Nu prea conteaza ce faci de revelion sau unde il faci atat timp cat te simti bine, cred.

| xXdoareuXx a răspuns:

Toata lumea vrea distrctie...nu conteaza unde...sa te simti bine

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Depinde de varsta, dar inseamna ca n-ai optiuni prea multe

| PedoBarbie a răspuns:

Azi e revelionul şi eu sunt acasă pe Internet în special pe TPU deci o mare prostie ce spui tu acolo.

| Delicacy a răspuns:

Nu-mi plac "revelioanele" şi nici nu mă interesează unde aleg să se distreze alţii.

| TheStory a răspuns:

Nu prea imi plac.

| Vix999 a răspuns:

Ocazie sa te imbeti la un pret de 3 ori mai mare decat de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place înghesuiala din club și probabil orgiile ce se fac acolo, plus că sunt prea tânără și deja nu mă atrage. Sunt o fire mai cuminte.

Răspuns utilizator avertizat
| davidtm a răspuns:

E o prostie mare, du te in club ca golanii.
poate iti mai iei si bataiewinking

| Spitz10 a răspuns (pentru davidtm):

Deci daca spui asta se vede ca nu te duci nicaieri de revelionsi stai tot timpu in casa+ca esti un tocilar.Cine ti-a spus tie ca in club se bate? Ba te duc la un club de la mine din oras sa vezi ca si daca te bagi in unu nu se ia de tine.Tu chiar crezi ca e ca la televizor sa te bati si sa iti spargi sticle in cap? Nu te mai uita la filme de actiune mah, tu chiar crezi ca e in realitate ce vezi tu in filmele cu rambo? Cand intri cu dou AK43 in mana intro camera si incepi sa tragi.Aia inseamna moarte sigura mah.Lasa filmele de actiune si uitate si tu la ceva horor ca is curios ce raspunsuri imi dailaughing

| davidtm a răspuns (pentru Spitz10):

Ba prostule se scrie ak47 si tu nu stii ce periculos e in club.
n ai vazut la stiri ca baschetbalistul ala s-a dus in club si-o luat bataie si o murit.

| DAC a răspuns (pentru davidtm):

Ai fost? Ca sa tragi concluzii, sau din auzite?
Daca te duci la mama naiba in cluburi cred si eu... dar n-am intalnit astfel de situatii, sincer, nici macar un incident micut.

| valentino52 a răspuns (pentru davidtm):

Stii nu vreau sa te judec dar daca locuiesti la tara sau in vreo comuna, sau chiar si la oras dar frecventezi localurile ieftine (aka pline de rromi) e logic ca sansele sa ti-o iei peste bot sunt mari. Dar in Bucuresti, Brasov, Constanta sunt o multime de cluburi, cafenele, lounge-uri pline de oameni OK, daca nu incepi sa faci urat inauntru sa te scoata bodyguarzii afara nu e nici o problema. Eu am facut revelioanele in club in ultimii ani dar anul asta am ales la restaurant desi am doar 22 de ani. Merg in cluburi de 10 ani in fiecare joi, vineri, sambata. E pacat sa petrec seara de revelion la fel ca si sambata trecuta, sau acum 2 saptamani sau acum 3 saptamani. Mese micute, ingramadeala, bubuiala si mizerie pe masa. La restaurant ai locul tau, meniu prestabilit, free bar, e putin mai select si canta formatie live. De iesit in club ies si maine seara ce naiba. Si sincer au cluburile la noi niste oferte de rahar la Fratelli e in jur de 600 lei de persoana cel putin anul trecut eram 8 in grup, in total am dat 46 de milioane, ne-au pus la o masa unde nu incapeam toti si ne-au dat 2 sticle de whisky pe masa, ne-au servit cu sampanie si sucuri. Nu facea nici un sfert din banii dati bautura (mai era si mancare dar n-am servit).

| Spitz10 a răspuns (pentru davidtm):

Ba retardatul ak43 e o alta forma de a zice MAC10.Se vede ca nu stiu nic despre arme.

Răspuns utilizator avertizat
| Conner a răspuns:

Stupid pentru ca nu se compara cu admosfera de familie e mai bine sa-l faci in familie decat in club

| charna a răspuns:

Distractie

| Melenguesa a răspuns:

Generatia asta noua. laughing

Sicner am o parere proasta despre revelioanele in club.
Eu, personal, ma simt cel mai bine acasa, sau cu prietenii happy

| Bibbi1912 a răspuns:

E frumos si in club...nu te plictisesti. Daca e mai frumos cu familia.

| alexandruf37 a răspuns:

O mare, mare prostie! De sarbatori trebuie sa stai alaturi de familie si de cei dragi acasa.

| AnonimCUidentitate a răspuns:

Prostie... serios acum!

| alewolf a răspuns:

Nu prea e bine... Cel mai bine este sa le petreci alaturi de cei dragi happy