| Andreasx a întrebat:

Baieti,ce parere aveti despre fetele care merg in club?

Răspuns Câştigător
| SpookyKid a răspuns:

Nu mi se pare capat de lume daca o fata se duce in club dar nu mi-ar place sa vad persoane care se duc si se ibata pana nu mai stiu de ele si apoi sex sau saruturi cu persoanele de acolo...mi se pare dea dreptul gretos ca din ce in ce mai multe tinere fac asta.Totusi mi se pare ok sa te duci cu un grup de prieteni sa dansezi sa bei o bere, un suc dar mereu cu limita

9 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Depinde ce cauta un baiat.
Daca vrea o fata linistita se duce in biblioteca daca vrea opusul se duce in club.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fete normale care se bucura de viata

| RAY a răspuns:

Pe centura,pe net,in parc, club tot la fel e, tot trebuie sa platesti pentru sex, nu vad ce sens are, a da poate da dumnezeu si dai peste una beata si o faci gratis slabe sanse ca alea bete vor mai mult ca alea treaze o platesti sa te lase in pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi parere care o am si la prostituate, numai ca la astea din club e gratis,, doar trebuie inbatata bine, presupun.
nu se poate astepta la respect una care se duce si bea ca o vita si se lasa pipaita de cine apuca

| NameHarris a răspuns:

Eu am o parere fumoasa ce sa zic acolo agati cel mai binelaughing)

| suntZeu a răspuns:

Ce parere poti avea despre o fata care iese in club?! Daca stii cat de repede ajunge in pat raspunsu vine instant.Acolo lumea se distreaza nu are timp sa te judece

| Cricutz a răspuns:

Foarte buna, nu

| olgutza1 a răspuns:

Eu cred ca fata perfecta doarme noaptea acasa, dar nu stau bete prin cluburi.

| rexxi61 a răspuns:

Poate ca la place viata de merg in club laughing)))daca merg cu iubitu e de bine