| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre Dj project? Elena a plecat din trupa si a venit Giulia.Cum va place mai mult? Cu Elena sau cu Giulia? Parerea mea este ca ambele au voci la fel de bune, Elena fiind nedreptatita de cei doi membri de la Dj project(din punct de vedere financiar). Nimic nu va mai fi la fel, Elena facand istorie cu melodiile ei superbe. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Si Giulia are voce buna dar Elena cu siguranta avea o voce deosebitabig grin
Sper sa nu dispara de tot din peisajul muzicalhee hee

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult formula veche.

| JeSa a răspuns:

Păi, îi priveşte... sinceră acum, dacă au ales acest pas, presupun că - motivele s-au accentuat şi, şi-au pus cuvântul, chiar înlocuind cu altcineva, că întotdeauna "scuze", se vor găsitongue...
În calitatea, ce priveşte "vocea fetelor", este foarte "plăcută", din ambele părţi!happy

| daddy a răspuns:

Pararea mea este ca le era mai bine cu elena
acum asta e de lasat la aprecierea publicului daca giulia se va ridica la nivelul asteptarilor din punct de vedere artistic

| Majj a răspuns:

Giulia mi se pare mai draguta

| nutzu' a răspuns:

Eu zic ca Elena nu trebuie si nici nu poate fi uitata.
Am ascultat DJ-Project ani buni...si inca ascult.
Iar in legatura cu Giulia... mi se pare ok fata.
A debutat cum nu se poate mai bine ...chiar 2 hituri(piese de succes)...
Este ok fata...succes ei!

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

O vreau inapoi pe Elenacrying crying crying
Merge si Giulia dar separat
Adoram trupa Dj Projectstraight face

| Nuuu a răspuns:

Ce-a mai buna alegere! Nu se putea mai bine.

| lexony a răspuns:

Mie imi placea mai mult cu Elena si mi s pare naspa sa fie neindreptatita.

| svetik a răspuns:

Mie imi place Elena

| osimplaprintesa a răspuns:

Mie personal imi place mai mult de giuliahappy
pe elena nu am vazut-o niciodata decat cu dj project in interviuri, etc. in schimb giulia e o scumpa:X totusi sa nu uitam melodiile interpretate de elena in trupa care au facut istorie in Romaniahappy numai bine:*:*