| daniDeeDee a întrebat:

Giulia Anghelescu este noua solistă a trupei DJ Project, după ce Elena, fosta solistă, a părăsit formaţia.

Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Parca era Claudia Pavel.Asa au confirmat intr-o emisiune cei de la DjProject si chiar si Claudia. Formatia nu mai e aceeasi fara Elena.Nimeni n-are vocea ei.

| inna a răspuns:

Mie imi place si Giulia, dar mai draguta era Elena si avea o vocea mai buna.

| daniDeeDee explică:

Aveti o melodie preferata?

| Minty a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tEox1524n9Q

nu se poate compara cu "regrete" sa cu piesa "nu"

| bittersweet a răspuns:

Din cate stiu eu, Giulia a mai cantat cu cei de la Dj Project, insa nu am auzit-o. In general, am o parere destul de buna despre ea, dar nu stiu cat de bine se va potrivi cu cei de la Dj Project. Oricum toata lumea o sa le compare pe cele 2...

| DontAsK a răspuns:

Sincer, cred ca toata lumea a auzit melodia "Hotel" live, deci elena era slabutza cantand live.Cred ca Giulia are o voce mult mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giulia e mai dragutzza, dra Elena canta mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot elena era cea mai buna.

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

Sincer e ca draq toti se despart pff...
si in ce le priveste pe elena si giulia sunt super amand2