| ktrinel a întrebat:

Ce parere aveti despre dubstep?winking

4 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Nu-mi place. Nu sunt altceva decat sunete facute pe calculator, care pe mine, sincer, ma cam zgarie pe creier.

| Polaris a răspuns:

Diareea unui computer.

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Uite ce îți zic eu.Scurt și la obiectwinking.
Il ador! Mor după un dubstep sau un remix dubstep =p~ hypnotized \m/.Pur și simplu îl ador! :X
Părerea mea laughing

| Gabriel_Ionut_1986 a răspuns:

Un amalgam de sunete (bormasini, curentari, tiuieli si reversuri), o metoda noua de tortura auto-sado-maso asupra creierului oamenilor care il asculta. Sunt doar curios, dupa 3 ani de "legale" "cul" si ascultat muzica "dabsteb" mai sunt capabili sa lege o fraza?