| kitty00 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care asculta >dubstep?:

10 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Mie imi place Dubstep-ul si rockul big grin

| Mrrrrr a răspuns:

Dubstep cu Rock intra cel mai bine, pacat ca suntem putini care ascultam asta si suntem imprastiati prin toate partiile...

| heddy10 a răspuns (pentru Mrrrrr):

Ne strangem noi pana la urma cu totii laughing! Respect DubStep!

| TashaUhm a răspuns:

O parere foarte buna!winking
Si eu ascult!laughing

| kitty00 explică (pentru TashaUhm):

Eu sunt innebunita dupa dubstepwinking!

| XBrunetteX a răspuns:

Pai. eu ascult dubstep si am o parere foarte buna despre mine laughing

Daca iti place sa asculti si rock, atunci e super.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Sa sti ca doar smecherii asculta dubstepwinking

| kuchikisan a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre oamenii care asculta dubstep deoarece si eu ascult numai ca ascult si rock pe langa! Oamenii care asculta dubstep iz ce'i mai tari si cei mai cool nu asculta parerea altora gen manelisti pisate pe ei, iz cocalariwinking

| AllePufulete a răspuns:

Sunt smecheri laughing. si eu ascult dubstep laughing...