| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fantomele lui Michael Jackson care isi fac aparitia prin America? Credeti ca sunt fantome? O noua,, aparitie" a lui MJ, uitati-va aici http://stirileprotv.ro/......n-nou.html

ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Tot ce e posibil
iar eu care sunt crestina cred un asa ceva, nu neparat de fantoma sau spiritul lui M J
vb la general

22 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Am vazut imaginile, si se vede de la o posta ca sunt trucate! isi facea si omul reclama la masina, ca doar era de vanzare! mai bine arata-i imaginile de acum 25 ani, cand filma reclama pepsi, si i-a luat parul foc,,,, aia e adevarata!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu prea cred..sunt trucaje tongue

| DoOdO a răspuns:

Tampeni...nu cred.sau mrg poate de cate ori a fost plans si pomenit pe planeta asta iti dai seama ca sufletul nu si*a mai gasit locul.

| Annitu a răspuns:

Nu cred. dar ma rogtongue

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred in asa ceva, sunt trucaje.

| Silvia a răspuns:

Ciudat.nu stiu ce sa zic insa mie mi-a parut foarte rau ca a murit :-

| JackieSue a răspuns:

Sincer nu vreau sa ma uit la clip si n-o s-o fac ca sunt sigura ca e o abureala-.-)...nu exista fantome si in secolu tehnologiei se fac filmulete la greu trucate de prosti care sperie lumea.Sau vor unii sa apara la tv si apar de mana cu trauma suferita de ei.Cat de trist...

by zu

| adyth a răspuns:

Eu n'am auzit de asta?
am vazut poza...pare a fi reflectia cerului cu nori
poate fi trucata stii...
dar Mie mi se pare ca unii vor doar atentie big grin

| adyth a răspuns:

Apropo ala era din marea britanie big grin nu america

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-mi plac cei care cred in orice..., laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@adevarulpur-ne poti traduce si noua ce ai scris acolo? sau recomanda-ne un dictionar. oare asa scrii si la scoala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasatil frate sa se odihneasca in pace X-( daca intr-adevar a murit. Eu unu nu prea cred ca a murit dar nu prea se stie. Dar 40% sunt sigur ca sia inscenat moarteawinking doar sa scape de concerte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca fantomae adevarata dar cred si ca nu-i adevarata si nu conteaza ce cred alti conteaza ce crezi tu si prietena mea crede la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu totusihi cred ca e trucata... dar cine stie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca poate e adevarat sau fals nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ieste adevarat dar s-ar putea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista nici o fantoma prea multa imaginatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate cand o sa terminati cu vanatoarea asta dupa bani lasati-l in pace R. I. P. MICHAEL JACKSON

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca el a fost bun la suflet si Dmnezeu i-a dat voie sa il vada lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista fantoma lui, este reala, am fost cu tata in america si am vazut-o pe coridorul casei lui, tata e de la otv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat este o prostie

| adevarulpur a răspuns:

Pai uite oi cred sunt crestin da ca ar fi MJ cred toti vor sa faca tregedie din asa ceva el nare cum sa fie o facut bine si la copi si peste tot nu neg ca nu ar egzista spirite ratacitoare care cauta ceva dar Mj o fost sufletist si lo plans o planeta intreaba o adevarata legenda deci nu crede ce vezi la tv crede ce ti se intampla!