| Sabwy a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......nilor.html poate unii l-au vazut... dar vreau sa aud parerea voastra ...Credeti ca el e?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

E facatura in toata regula...big grin gandeste-te si tu la familia lui la copiii lui, ar fi facut el asa ceva doar de dragul famei...nu cred...big grin

eu una sunt covinsa ca a muritstraight face

6 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Nu stiu thinking pe lumea asta ce sa mai crezi

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Si Elvis mai traia. Si JFK. E normal sa apara asemenea speculatii pentru mentin treaza atentia media si incasarile cresc.

| viki a răspuns:

Nu cred ca e el, nu cred ca putea sa faca asa ceva, sa se prefaca mort... ce avea de castigat? Poate dispretul fanilor, cu toate ca unii ar fi fericiti sa afle ca el traieste.Ar fii frumos...

| Sabwy explică:

Unii zic ca ar fi vut o viata noua. fara presa... o viata normal doar cu copii lui .Ar fi frumos sa fie asa... oricum. LA MULTI ANI MICHAEL :X

| adyth a răspuns:

Ha ha.

| pissicutzzamik a răspuns:

Nup..Imposibilhee hee